تازه های سایت

پربازدیدها

24. مرداد 1397 - 9:16
مهمترین شخصی که وظیفه شفافیت در این خصوص را برعهده دارد سرمایه گذار پروژه، لهراسب باقری است که باید به طور قاطع به بیان موضوعات ابهامی آن بپردازد.
ابهام در پتروشیمی, بویراخبر, میزان آورده, لهراسب باقری, مزارعی

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ بحث داغ پتروشیمی بویراحمد طی سالیان اخیر بعنوان داغ ترین بحث رسانه ای استان همواره توسط رسانه های محلی دنبال می شود. این موضوع نیز تا کنون حاشیه های زیادی را برای سرمایه گذاران آن در پی داشته است.

 

آنچه مسلم است می بایست جزییات پنهانی که در خصوص راه اندازی این پتروشیمی وجود دارد برای مردم شفاف سازی شود تا نگرانی ها بیشتر مرتفع شود.

 

روز گذشته رییس کل دادگستری استان در این خصوص به جزییاتی اشاره کرد که قابل توجه بود.

 

مزارعی در نشستی گفت: اگر قرار است پتروشیمی ایجاد شود، اول باید بحث اعتبار آن مشخص شود ما هنوز در این قسمت‌ گرفتار هستیم، این فرد اعلام کند که آورده من این است بدون آورده که نمی شود اگر بدون آورده است خودم نیز می توانم پتروشیمی را بسازم. اگر آورده وجود دارد این آورده نیز اعلام شود، اگر کسی کاری کند و رونق دهد خوشحال می شویم. اما اگر بناست استفاده شود برای ما مهم نیست چه کسی باشد جلوی آن را می‌گیریم نه از تهدید و نه از لشکر نمی ترسم.  

 

موضوعاتی که در این مورد قابل طرح و دفاع است بخوبی در صحبتهای رییس کل دادگستری شفافیت پیدا کرده است، بنابراین یکی از وجه مولفه های ابهام بر انگیز این پتروشیمی میزان آورده سرمایه گذار است که این رقم باید شفافیت داشته باشد و بیان شود که الان دقیقا کجاست؟

 

اگر این روند عدم شفافیت در خصوص این قبیل موضوعات ادامه داشته باشد باید منتظر ماند و دید آیا این پتروشیمی واگذار می شود یا خیر؟

 

مهمترین شخصی که وظیفه شفافیت در این خصوص را برعهده دارد سرمایه گذار پروژه، لهراسب باقری است که باید به طور قاطع به بیان این موضوعات بپردازد.

 

اگرچه هنوز برخی موضوعات از قبیل آب پتروشیمی و ... نیز در هاله ای از ابهام هستند که می بایست به طور دقیق و علمی جزییات آن مشخص شود.

ابهام در پتروشیمی, بویراخبر, میزان آورده, لهراسب باقری, مزارعی

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم