تازه های سایت

10. مرداد 1397 - 14:06
حجت الاسلام خاضع در اشاره به انتشار پیام های در فضایی مجازی مبنی بر تجمعات اعتراض آمیز به وضعیت اقتصادی گفت: دشمن به دنبال ایجاد نا امنی است و اعلام اعتراضات به گرانی و حضور مردم در خیابان پاک کردن صورت مسئله است که ضد انقلاب به دنبال سودجویی از این وضعیت اقتصادی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ ظهر امروز، رییس شورای هماهنگی تبلیغات ضمن تشکر از زحمات اصحاب رسانه گفت: این نشست به مناسبت سالروز تاسیس شورا و گرامیداشت روز خبرنگار و تجلیل از اصحاب رسانه برگزار شده است.

حجت الاسلام خاضع گفت: رسانه ها در دنیای امروز نقش اثرگذاری در پیشرفت و تمدن بشریت دارد و  نقش انتقال تبادل افکار و اطلاعات را بعهده دارند که نقش بی بدیلی است.

وی با بیان اینکه رسانه هادر توسعه و پیشرفت یک کشور بسیار موثراند، گفت: تنویر افکار عمومی و ایجاد فضایی مناسب برای گفت گو از رسالت های یک رسانه است که باید با نقد اثرگذار و پایبندی به اصول اخلاقی و امنیت ملی و دوری از قوم گرایی عمل کند.

حجت الاسلام خاضع گفت: مطالب منتشر شده در رسانه باید مخاطب را به تفکر وا دارد و رسانه باید جایی باشد برای اظهار نظر آزادانه و دلسوزانه.
 

وی عنوان کرد: رسانه باید به گونه ای باشد که سطح سواد و اطلاعات خوانندگان را بالا ببرد و به بیان حقایق و واقعیت های جامعه بدون جانب داری بپردازد.

حجت الاسلام خاضع گفت: شورای هماهنگی در 12مرداد سال1359 با هدف ایجاد هماهنگی و حفظ انسجام بین دستگاه های فرهنگی و سازماندهی حرکت های مردمی و اشاعه فرهنگ دینی و انقلابی، فزایش انگیزه حضور مردم در مراسمات فرهنگی و انقلابی ایجاد شده است.

وی افزود: شورای تبلیغات اسلامی نقش مهم در اینجا همبستگی ملی و حضور باشکوه مردم در پاسداری از دستاورد های انقلاب و حضور مردم در راهپیمایی ها داشته است.

حجت الاسلام خاضع با بیان اینکه اعلام آمار ها در گزارش عملکرد برای یک کشور آفت است، گفت: 20 مراسم و مناسبت رسمی در سال گذشته تا کنون برگزار شده است.

 

وی به مراسم های  غیرمترقبه اشاره کرد و گفت: راهپیمایی علیه آمریکا در پی اعلام رژیم اشغالگر اسرائیل به عنوان پایتخت فلسطین، راهپیمایی علیه عهد شکنی آمریکا در خروج از برجام و موارد مشابه از برنامه های اجرا شده بوده است.

حجت الاسلام خاضع افزود: با وجود نیرو و بودجه ناچیز حدود 700برنامه با محوریت بیست مورد عنوان شده در استان برگزار شد که کل بودجه شورا جهت برگزاری این برنامه ها حدود40میلیون بوده که با روحیه ای انقلابی این برنامه ها را اجرا کرده است.

وی گفت: امسال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را در برنامه داریم و دشمنان و ضدانقلاب در تلاش است که انقلاب جنش چهل سالگی خود را نبیند.

وی هدف از برگزاری همایش چهلمین سالگرد انقلاب را ارائه کارنامه درخشان انقلاب اسلامی در چهل ساله اخیر عنوان کرد و گفت: نباید شرایط اقتصادی حال حاضر ‌را در نظر بگیریم و آن را به انقلاب ربط دهیم.

وی افزود: این پیشرفت های که در  چهل سال که از انقلاب گذشته است با 400سال قبل از انقلاب نیز قابل مقایسه نسبت و اگر انقلاب پیروز نمی شد ما همان وضع نامطلوب را داشتیم.

حجت الاسلام خاضع گفت: از اول انقلاب تا کنون روزی نبوده که دشمنان کارشکنی و سنگ اندازی نکند و هدف آنها این است که جلوی رشد انقلاب را بگیرند.

وی افزود: در هشت سال جنگ خیلی از زیر ساختهای کشور از بین رفت و اگر دشمنی ها نبود کشور ایران در همه زمینه های عملی ورزشی پزشکی رتبه اول جهان را داشت همانطور اکنون پیشرفت های زیادی کسب کرده است.

وی عنوان کرد: هدف دشمنان این است که دستاورد های انقلاب را کوچک نشان داده و ضعف ها را بطور گستره نشان دهد و باعث ناامیدی مردم شود.

حجت الاسلام خاصه عنوان کرد: شورای سیاست گذاری و راهبری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب به ریاست ایت الله ملک حسینی در استان برگزار شده است.

وب با بیان اینکه  هدف دشمن ناکارامد نشان دادن انقلاب وده است گفت: ماموریت اصلی کارگروه ها این است که کارنامه دستاورد های انقلاب را در مقایسه با سایر کشورها و سایر حکومت ها ارائه دهد.

وی گفت: شوروی هماهنگی تبلیغات اسلامی نقش موذن برای انقلاب دارد، که در مواقع حساس و مورد نیاز فراخوان داده و مردم همیشه در صحنه برای دفاع از انقلاب به میدان خواهند آمد.

حجت‌الاسلام خاضع عنوان کرد: در شورای هماهنگی تبلیغات عملکرد فرا جنایی داشتیم چون هیچ وقت اجازه ندایدیم تفکر شخصی در تصمیم‌گیری ها و برنامه ها اثر بگذارد.

وی افزود: اگر  برخی از مدیران و مسوولان ما آنقدری که برای حفظ پست و مقام و جناح خود تلاش کردند برای انقلاب تلاش می کردند، الان این مشکلات در کشور نبود.

وی گفت: انقلاب اسلامی در عین قدرت بسیار مظلوم است و کارنامه 40ساله انقلاب را نباید به وضعیت کنونی مدنظر قرار داد.

حجت الاسلام خاضع در اشاره به انتشار پیام های در فضایی مجازی مبنی بر تجمعات اعتراضی آمیز به وضعیت اقتصادی گفت: دشمن به دنبال ایجاد نا امنی است و اعلام اعتراضات به گرانی و حضور مردم در خیابان پاک کردن صورت مسئله است که ضد انقلاب به دنبال سودجوی از این وضعیت اقتصادی است.

وی گفت: نیاز امروز کشور برخود جدی قوه قضاییه با مسفدان اقتصادی با هر مرتبه و مقامی است و این یک مطالبه برحق برا عموم مردم است، و نباید فقط در مرحله شعار باشد بلکه باید به صورت عملی با اقدامی انقلابی با مسفدان برخود کنند‌.

انتهای پیام/د
 

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم