تازه های سایت

31. تير 1397 - 18:25
خانه بهداشت جوبریز در زمینی به مساحت ۳۹۱ متر مربع با زیربنای صد متر و اعتباریک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال با مشارکت بانک انصار، سپاه و دانشگاه علوم پزشکی به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ فرمانده سپاه فتح استان در آیین بهره برداری ازبهره برداری خانه بهداشت روستای جوبریز دربخش مارگون این طرح گفت: خانه بهداشت جوبریز در زمینی به مساحت ۳۹۱ متر مربع با زیربنای صد متر و اعتباریک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال با مشارکت بانک انصار، سپاه و دانشگاه علوم پزشکی به بهره برداری رسید.

 

سردار یدالله بوعلی افزود: در کمتر از شش ماه سومین طرح حوزه بهداشت با مشارکت بانک انصار و مجموعه سپاه در مناطق کمتر برخوردار استان بهره برداری شد.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نیز گفت: بیش از ۱۰۰ طرح عمرانی در حوزه بهداشت و درمان درسال اخیر با همکاری خیران، و مشارکت سایر نهاد‌ها و موسسه‌ها از جمله بانک‌ها در استان در حال اجرا و یا به بهره برداری رسیده است.

 

دکتر اورنگ ایلامی افزود: ۴۰ طرح عمرانی حوزه بهداشت و درمان در استان و به مناسبت ۴۰ سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی در حال اجرا است که با بهره برداری از آن‌ها ظرفیت تخت‌های بیمارستانی در استان از میانیگن کشوری نیز بالاتر می‌رود.

 

گفتنی است: روستای جوبریز دومین روستای پرجمیت بخش مارگون و دارای جمعیت پانصدوپنجاه نفر در۱۰ کیلومتری شهر مارگون و  ۹۰ کیلومتری یاسوج مرکز استان واقع شده است.

 

تصاویر تکمیلی آیین افتتاح خانه بهداشت روستای جوبریز بخش مارگوش شهرستان بویراحمد در زیر آمده است:

انتهای پیام/د

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم