تازه های سایت

23. تير 1397 - 12:25
دیودیده گفت: تعطیلی کارخانه آرد به دلایل مسایل بهداشتی بوده است که باید از سوی مرکز بهداشت استان پیگیری شود و این امر هیچ ربطی به تعطیلی واحد های خبازی ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ رییس سازمان صنعت معدن وتجارت استان کهگیلویه وبویراحمد در خصوص خبر تعطیلی نانوایی ها در برخی از نقاط استان(خبر را اینجا بخوانید) گفت: هیچ گونه کمبود آرد در سطح استان گزارش نشده است و تعطیلی نانوایی ها دلایل دیگر دارد.

 

دیودیده به بویرخبر گفت: تعطیلی کارخانه آرد به دلایل مسایل بهداشتی بوده است که باید از سوی مرکز بهداشت استان پیگیری شود و این امر هیچ ربطی به تعطیلی واحد های خبازی ندارد.

 

وی به تخلفات برخی واحد های خبازی اشاره کرد و گفت: برخی از نانوایی ها به دلیل فروش آرد به صورت آزاد مرتکب تخلف شده اند که موجب تعطیلی آنها شده است.

 

وی با اشاره به عدم دخیل بودن کمبود آرد در تعطیلی نانوایی ها گفت: بخشداری ها و فرمانداری ها به صورت مداوم توزیع آرد را کنترل می کنند و به آنها اعلام کرده ایم که هرگونه کمبود آرد در بخش های مختلف شهرستان را در صورت مشاهده اعلام کنند، ولی تا کنون در هیچ یک از شهرستان های استان هیچ گونه گزارشی مبنی بر کمبود آرد به سازمان صنعت، معدن وتجارت استان نرسیده است .

 

رییس سازمان صنعت معدن وتجارت استان با بیان اینکه شرکت غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد مسوولیت تأمین و توزیع آرد در سطح استان را برعهده دارد، گفت: بر اساس بررسی های میدانی هیچ گونه کمبود آردی در استان مشاهده نشده است ضمن اینکه فرمانداری و شرکت غله بخصوص در شهرستان لنده که اخیرا خبرساز شده است، کمبود آرد را گزارش نکرده اند.

انتهای پیام/د

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم