تازه های سایت

21. تير 1397 - 14:06
نمایشگاهی از سوغاتی محلی و محصولات بومی استان در یاسوج برگزار شده است که با خرید صنایع دستی و تولیدات روستا نشینان و عرضه به مسافران و گردشگران، شعار حمایت از تولید ملی و اقتصاد مقاومتی را به عمل تبدیل کرده است.

به گزارش پایه خبری تحلیلی بویرخبر؛ نمایشگاه صنایع دستی و محصولات بومی محلی استان به صورت فصلی با همکاری شرکت شهرک های صنعتی و با حمایت شهرداری یاسوج، اداره کار و تعاون و بسیج سازندگی  توسط شرکت تعاونی ”پژوهش هنر ایلیاتی“ در ورودی شهر یاسوج جنب فلکه جهاد برپا شده است.

 

این نماپیشگاه هر ساله از از 15خردا شروع تا 15مهر ادامه دارد که با ارائه محصولات صنایع دستی تولید استان با شعار حمایت از تولید ملی و رونق اقتصادی داخلی برپا شده و با استقبال بیشمار گردشگران و مسافران و شهروندان همراه بوده است.

 

شهبازی مسوول این نمایشگاه گفت: تمام محصولات این نمایشگاه سوغلت محلی و صنایع دستی استان بوده که از تولیدکنندگان بومی خریداری شده است و  از  ادارات استان و مسوولان انتظار داریم با خرید محصولات بومی و محلی در این نمایشگاه حمایت خود را از ما اعلام دارند.

 

وی افزود: شرکت ”پژوهش هنر ایلیاتی“ که این نمایشگاه را برگزار کرده است اقدام به خرید محصولات بومی استان و صنایع دستی تولید شده توسط بیس از 100 زن روستانشین استان کرده است که در سال گذشته به عنوان شرکت تعاونی برتر استان در زمینه اشتغالزایی و کارآفرینی معرفی شده‌ است.

 

تصاویر تکمیلی این نمایشگاه در زیر آمده است:

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم