تازه های سایت

17. تير 1397 - 18:46
قرارگیری نابجای برخی از پروژه های عمرانی در سطح شهر یاسوج باعث انعکاس چهره زشتی از پایتخت طبیعت ایران شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ شهر یاسوج که به دلیل دارا بودن آب و هوا و طبیعت چهارفصل به پایتخت طبیعت ایران معروف است هم اکنون مراحل سیر تکاملی توسعه شهری را طی می کند.

 

توسعه همه جانبه یک شهر منوطه به وجود زیرساخت های عمرانی و فراهم آوردن امکانات برای همه شهروندان است نه اینکه پروژه هایی را صرفا جهت رفع تکلیف آن هم در جای نا مناسب احداث کنیم، به عنوان مثال قرارگیری نابجای برخی از پروژه های عمرانی در سطح شهر یاسوج باعث انعکاس چهره زشتی از پایتخت طبیعت ایران شده است

 

 

کمربندی ساحلی یاسوج که شمال شهر را به جنوب متصل می کند و در کاهش بار ترافیکی شهر نقش بسزایی دارد و به دلیل حجم تردد زیاد خودرو ها  در آن نیازمند توجه ویژه مسوولان در امر زیبا سازی و مبلمان شهری در آن است.

 

ساخت سرویس بهداشتی در حاشیه کمبرندی ساحلی از سمت دانشگاه یاسوج که گویا صرفا جهت رفع تکلیف بنا شده است، چهره زشتی را به نمایش گزاشته است و اکنون  متروکه شده و اطراف آن را خار و خاشاک فرا گرفته است.

 

 

اکنون باید پرسید این پروژه که طبیعتا هزینه زیادی صرف احداث آن شده است چرا در مکانی ایجاد شده که کمترین عبور و مرور عابرین پیاده را دارد و کاملا بلا استفاده است، و آیا این موضوع هدر روی بیت المال محسوب نمی شود؟

 

 

 

انتهای پیام/د

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم