تازه های سایت

12. تير 1397 - 12:47
کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد با اعلام دمای 48درجه امام زاده جعفر(ع) به عنوان گرمترین نقطه استان، از گرمترین روزهای سال طی هفته آینده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با این پایگاه خبری گفت: تا روز پنجشنبه و جمعه هفته جاری شاهد وزش بادهای شدید در استان خواهیم بود.

 

ولی بهره مند افزود: بیشترین وزش باد در چند روز اخیر متعلق به شهر سی سخت با سرعت 7 متر در ثانیه معادل 122 کیلومتر در ساعت بوده است.

 

وی در خصوص وضعیت دمایی حاکم بر جو استان گفت: امروز نسبت به روز گذشته تغییرات چندانی نداشته است ولی فردا و پس فردا چند درجه کاهش دما را پیش رو خواهیم داشت ولی از روز جمعه تا اخر هفته آینده روند افزایشی دما را خواهیم داشت.

 

بهره مند عنوان کرد هفته آینده شاهد گرم ترین روزهای سال خواهیم بود که همکاری شهروندان در صرفه جویی مصرف برق و انرژی را می طلبد.

 

وی  در ادامه به گرمترین و خنک ترین نقاط استان اشاره کرد و گفت: گرمترین نقطه استان مربوط به شهر دوگنبدان و امام زاده جعفر(ع)با 48 درجه بوده که  دهدشت و یاسوج 36 درجه، همچنین شهر سی سخت دارای 34 درجه سانتی گراد بوده است.

انتهای پیام/د

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم