تازه های سایت

28. فروردين 1397 - 8:15
رئیس هیات ورزش های همگانی استان کهگیلویه و بویراحمدگفت: جشنواره ورزش همگانی گرامیداشت عید مبعث و هفته سلامت در یاسوج برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر، محمد علی رهامی با بیان اینکه این برنامه در جهت ایجاد شور و نشاط احاد جامعه ، با حضورجمع کثیری از مردم ورزش دوست یاسوج و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی از جمله علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان در مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

رئیس هیات ورزش های همگانی استان بیان داشت :در این جشنواره بعضی از کمیته های هییت همگانی استان از جمله پرثوأ ، فریزبی ، آتش نشانی ، پیاده روی و طناب زنی اقدام به اجرای برنامه های نمایشی کردند.

رهامی رئیس هیات همگانی استان طی سخنانی به تشریح عملکرد سال ۹۶ و برنامه های این هیات در سال ۹۷ پرداخت و از حمایت های علوی مدیرکل ورزش و جوانان و مجدارا ریاست فدراسیون همگانی ازهیات همگانی استان تقدیر کرد .

رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری بیش از ۱۷۲ همایش پیاده روی با حضور شبکه سوم سیما و شبکه استانی ،برگزاری ۲۴۰ مسابقه ورزشی ، ۶ دوره مربیگری ، اعزام همکاران به دوره های پیش بینی شده در کشور ، اعزام یک مورد به خارج از کشور و اجرای سند تحول تعالی و آیندنگری کتاب اول گوشه ای از فعالیتهای هییت همگانی استان در سال 1396ذکر کرد و از حضور اقشار مردم در همایش های پیاده روی تقدیر کرد .

مشاور فدراسیون همگانی به تشریح برنامه های سال ۹۷ اشاره و اجرای بیش از ۲۰۰ همایش پیاده روی ، اجرای ۲ همایش پیاده روی خانواده با حضور شبکه سوم سیما ، اجرای بیش از ۳۰۰ مسابقه ورزشی ، اعزام ورزشکاران به مسابقات کشوری ، برگزاری مجمع عمومی استان ، برگزاری دوره های آموزشی ، اجرای کتاب دوم سند تحول ، تعالی و آیندنگری و توسعه ورزش همگانی در محله ها و روستاهای استان را از مهمترین برنامه های این هیات در سال جاری برشمرد و خواستارحمایت دستگاههای اجرایی استان در توسعه ورزش همگانی شد .

علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان از تلاش هیات همگانی استان در توسعه فرهنگ ورزش همگانی در استان تقدیر کرد و گفت :هیات همگانی استان در سال ۹۶ گام بسیار محکم و خوبی در زمینه توسعه ورزش همگانی در استان برداشته که امیدواریم در سال ۹۷ شاهد رشد چشمگیری در اعتلای ورزش همگانی استان در کشور باشیم . مدیر کل ورزش و جوانان استان از اجرای برنامه ورزش عصر گاهی خانوادها در روزهای فرد از ساعت 14لغایت 18 در پیست استادیوم 15 هزار نفری شهر یاسوج خبر داد و تصریح کرد :

اداره کل ورزش و جوانان استان قصد دارد با همکاری هیات همگانی در سال ۹۷ حرکتهای خوبی در زمینه توسعه ورزش همگانی در استان و کشور داشته باشد که این مهم جزو با مشارکت مردم و حمایت مسئولین استانی میسر نخواهد شد .

در پایان این مراسم به قید قرعه هدایایی از قبیل دوچرخه ، البسه ورزشی و کوله پشتی از طرف هیات همگانی به شرکت کنندگان اهدا شد .

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم