تازه های سایت

پربازدیدها

26. فروردين 1397 - 15:58
سرپرست دانشگاه یاسوج بر ضرورت اتحاد و انسجام برای توسعه کشور و کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد و گفت: باید در این استاتن جناح بندیها را کنار بگذاریم و برای توسعه و آبادانی تلاش کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر، احمد عریان ظهر امروز در دیدار نوروزی با اصحاب رسانه اظها کرد: باید جناح بندی ها را کنار بگذاریم وآستین ها را بالا بزنیم و در جهت توسعه ملی و استان کهگیلویه و بویراحمد تلاش کنیم.

 وی با اشاره به اینکه با جناح بازی و خط بازی نمی توان به جایی رسید گفت: اگر به جای به هم پریدن ها تاکنون  به مشکلات مردم و مملکت رسیده بودیم  پیشرفت های زیادی کسب می کردیم و به جاهای خوبی می رسیدیم .

عریان ابراز داشت: کشورهایی مانند کره جنوبی و برخی کشورهای دیگر هیچ چیز نداشتند اما به دلیل استفاده از علم و تکنولوژی به توسعه رسیده اند و ایران با این ظرفیت های عظیم تاکنون نتوانسته به جاهایی که شایسته ان است دست پیدا کند که این امر مسلتزم عظم جهادی و بهره گیری از توان متخصصان دارد.

وی ارتباط خبرنگاران با دانشگاه یاسوج  و سایر دانشگاه ها را برای کمک به توسعه و آبادانی بخش های مختلف ضروری دانست و گفت: ارتباط خبرنگاران با دانشگاه باید بیش از بیش افزایش یابد.

 عریان عنوان کرد: وظیفه دانشگاه این است که مسائل را به صورت تخصصی بررسی و برای رفع مشکلات گام بردارد و اصحاب رسانه می توانند در این زمینه با دانشگاه تعامل و رابطه ای تنگاتنگ داشته باشند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم