تازه های سایت

پربازدیدها

7. دى 1396 - 11:22
مدیر کل صدا سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:
آمادگی کامل صدا و سیمای مرکز استان برای پوشش برنامه های حماسه 9 دی
مدیر کل صدا سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای پوشش مناسب برنامه های این روز حماسی، ده ها آیتم متنوع در بخش های مختلف صدا، سیما، خبر و فضای مجازی در نظر گرفته شده است.
www.boyerkhabar.ir

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ مدیر کل صدا سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای پوشش مناسب برنامه های این روز حماسی، ده ها آیتم متنوع در بخش های مختلف صدا، سیما، خبر و فضای مجازی در نظر گرفته شده است.

 

یوسف افشارنیا افزود: علاوه بر پخش زنده مراسم روز 9 دی در مصلی امام خمینی ( ره) از تلویزیون ، برناهای دیگری از روز 7 دی ماه در بخش های مختلف از جمله تیزر، زیر نویس، 3 میزگرد تلویزیونی، موسیقی و سرود حماسی، پخش فیلم های سینمایی و مستند متناسب با این روز و پرداخت در برنامه برند شبکه دنا از جمله شویل دنا و خانه مهر در نظر گرفته شده است.

 

وی گفت: در رادیو نیز علاوه بر پخش زنده این مراسم دهها برنامه متنوع 3 روز از قبل 9 دی در نظر گرفته شده است که تولید مستند فاخر به مدت 30 دقیقه و ارسال به ستاد جهت پخش از مراکز، طراحی و تولید 10 آنونس و وله صوتی، جانمایی سه برنامه سخنرانی تحلیلی متناسب با موضوع در روزهای 7و8و 9 دی در کنداکتور پخش، بارگذاری تصاویر، عکس ها و گرافیک متناسب با موضوع در رادیو نما، پخش کلام مقام معظم رهبری با موضوع 9 دی در اوقات طلایی، پرداخت در برنامه های برند رادیو از جمله سلام بامدادی، بهون مهر، پسیناپسین، پیام استان و شومه به تعداد 12 برنامه 5 دقیقه ای اشاره کرد. 

 

افشار نیا در ادامه گفت: در حوزه خبر نیز ضمن پوشش کامل مراسم روز 9 دی در مناطق مختلف استان، بیش از 10 گزارش تحلیل نیز از 7 دی ماه تولید و پخش می کند که در میان مصاحبه با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، ائمه جمعه، شخصیت فرهنگی و سیاسی و افراد تاثیر گذار استان می توان اشاره کرد .

 

مدیر کل شبکه دنا افزود: امسال با راه اندازی معاونت فضای مجازی در رسانه استانی در این حوزه نیز از یک هفته قبل از مراسم 9 دی برنامه متنوع در نظر گرفته شده که تولید 10 اینفوگرافیک با رویکرد محلی استان و تولید یک موشن گرافیک ، اطلاع رسانی مراسم 9 دی در مرکز استان در فضای مجازی از جمله این آیتم ها است .

انتهای پیام/د

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم