تازه های سایت

پربازدیدها

30. آذر 1396 - 12:36
وجود نخاله ای ساختمانی در مسیر روستای دهنو، چهره ای زشت و زننده را پدید آورده است، بطوریکه در نگاه اول به چشم می خورد و مانع از خودنمایی طبیعت بکیر و زیبای این روستا شده است.
www.boyerkhabar.ir

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ روستای دهنو از توابع بخش مرکزی شهرستان بویراحمد در استان کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است.

 

دهنو در شمال خاوري پايتخت طبيعت در لابلاي درختان چنار، بلوط، گردو و كيكم قرار دارد كه بر تخت فرش هاي قله ­ي زاگرس نقش بسته است كه چشم هر بيننده اي را مي ربايد.

 

روستاي تمام سنگ فرش دهنو، بعنوان زیباترین روستای شهر یاسوج يكي از مقصد هاي گردشگري در پايتخت طبيعت ايران است كه  در 8 كيلومتري شمال شرقي ياسوج واقع شده و همسايگي اين روستا با رودخانه­ زلال بشار از زيبايي هاي منحصر به فرد آن است.

 

وجود نخاله ای ساختمانی در مسیر این روستا، چهره ای زشت و زننده را پدید آورده است، بطوریکه در نگاه اول به چشم می خورد و مانع از خودنمایی طبیعت بکیر و زیبای این روستا شده است. 

 

 

گذر رودخانه زلال بشار در کنار این روستا، آن را به زیبا ترین روستای حومه شهر یاسوج تیدیل کرده است، ولی بی توجهی مسوولان در جلوگیری از انباشت نخاله های ساختمانی موجب تخریب چهره طبیعی این روستا شده است.

 

 

اکنون باید از مسوولین شهرداری و شورای شهر یاسوج پرسید که چه توجیهی برای سکوت در این خصوص دارند؟ آیا زیبایی شهر و نزدیک ترین روستا به مرکز شهر برای آنان اهمیتی ندارد؟

 

تصاویر وجود نخاله های ساختمانی در مسیر روستای زیبای دهنو در زیر قابل مشاهده است:

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم