تازه های سایت

29. آذر 1396 - 13:08
کشتی گیران فرنگی کار نوجوان استان کهگیلویه و بویراحمد در مسابقات قهرمانی کشور در کردستان خوش درخشیدند.
www.boyerkhabar.ir

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی کشور در گروه ب، روزهای ۲۷ و ۲۸ آذرماه در سالن ۲ هزار نفری شهر بیجار استان کردستان برگزار شد.

 

در این رقابت ها تیم اعزامی به مسابقات کشوری چه در تیمی وچه بصورت انفرادی مبارزات خوبی را به نمایش گذاشتند.

 

 

در گروه تیمی، تیم کشتی نوجوانان کهگیلویه وبویراحمد در دور اول با نتیجه ۷ بر ۳ مغلوب کرمانشاه شد، دور دوم استراحت داشت،دور سوم تیم کشتی استان موفق شد با نتیجه عالی ۸ بر۲ بر تیم چهارمحال و بختیاری غلبه کند ودر دور چهارم گلستان را با نتیجه ۵ بر ۵ و با امتیاز مثبت از پیش روی برداشت  و در دور پنجم با نتیجه ۵ بر ۵ و با یک امتیاز فنی کم تر مغلوب گیلان قهرمان این دوره شد.

 

 

در این دوره از مسابقات، تیم های گیلان و کرمانشاه به فینال و رده بندی راه پیدا کردند و تیم کشتی کهگیلویه و بویراحمد برای مقام پنجم و ششمی رو در روی تیم البرز قرار گرفت که تیم مقتدر استان موفق شد در یک دیدار نفس گیر با نتیجه ۵ بر ۵ و با امتیاز فنی ۲۳ بر ۱۷ تیم البرز را شکست دهد و به مقام پنجم این مسابقات نائل آید.

 

در انفرادی، حمید رضا دادوند در وزن ۶۰ کیلوگرم به مقام نایب قهرمانی رسید.

 

علیرضا دادوند در وزن ۵۵ کیلوگرم وسید امیرحسین حسینی در وزن ۶۵ کیلوگرم به مقام سوم دست یافتند.

 

در پایان این رقابت ها تیم استان گیلان به عنوان قهرمانی رسید و تیم های مرکزی و اصفهان به ترتیب دوم و سوم شدند.

 

رده بندی تیمی به صورت زیر است: ۱- گیلان ۲- مرکزی ۳- اصفهان ۴- کرمانشاه ۵- کهگیلویه و بویراحمد ۶- البرز ۷- گلستان ۸- کردستان ۹- آذربایجان شرقی ۱۰- چهارمحال و بختیاری

 

انتهای پیام/د

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم