تازه های سایت

29. آذر 1396 - 11:31
مسوول سازمان بسیج رسانه گفت: این دوره آمزشی به مدت دو روز در محل کنگره شهدای استان در حال برگزاری است که در پایان، مدرک این دوره آموزشی توسط جهاد دانشگاهی استان صادر خواهد شد.
www.boyerkhabar.ir

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ دوره آموزشی خبرنگاری با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه استان در کنگره شهدای استان درحال برگزاری است.

 

صداقت رضایی مسوول بسیج رسانه استان درگفت وگو با بویرخبر گفت: این دوره آموزشی به مدت دو روز برگزار می شود که آموزش های تکمیلی به خبرنگاران ارائه می شود.

 

رضایی با بیان اینکه این دوره آموزشی در جهت افزایش سواد رسانه ای و ارائه آموزش های لازم به خبرنگاران استان است، افزود: در زمان کنونی، تاثیر رسانه ها بیش از پیش نمایان شده است و افزایش سواد رسانه ای خبرنگاران از ملزومات است.

 

وی ضمن دعوت از خمه خبرنگاران و دوستداران عرصه خبر در این دوره آموزشی افزود: موضوعات تدریس شده در این دوره، سواد رسانه ای، خبرنگاری بحران، تکنیک های تبلیغ و اقناع و آشنایی با رسانه های جهان است که توسط استاتید برتر استان به مخاطبین ارائه می شود.

 

مسوول بسیج رسانه استان با اشاره به صدور مدرک این دوره آموزشی توسط جهاد دانشگاهی استان گفت: این دوره آموزشی هر ساله توسط سازمان بسیج رسانه استان برگزار می شود که از امروز صبح شروع شده و تا روز پنجشنبه ادامه دارد.

 

تصاویر برگزاری این دوره آموزشی در زیر آمده است:

انتهای پیام/د

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم