تازه های سایت

27. آذر 1396 - 23:35
"حنانه خلفی" نابغه حفظ جهان اسلام با حضور در محفل انس با قرآن در شهریاسوج، با پاسخ به سوالات مختلف قرآنی حاضرین، همه را شگفت زده کرد.
www.boyerkhabar.ir

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ شامگاه امشب، اختتامیه بیست و دومین جشنواره قران و عترت  و  محفل انس با قرآن کریم در سالن حکیم جرجانی با حضور کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

 

 نابغه حفظ جهان اسلام با حضور در محفل انس با قرآن در شهریاسوج، با پاسخ به سوالات مختلف قرآنی حاضرین، همه را شگفت زده کرد.

 

حنانه خلفی در این همایش بزرگ قرآنی گفت: بزرگترین آرزویم تلاوت قرآن در مقابل مقام معظم رهبری بود که در تاریخ 24 آبان ماه 94 به آن دست یافتم.

 

این نابغه قرآنی جهان اسلام افزود: در دیدار با رهبری عنوان شد، حنانه که درمحافل مختلف قرآنی حضور دارد و اقدام به تلاوت قرآن می کند، آیا از نظر اسلام مشکل دارد؟ که مقام معظم رهبری با صراحت فرمودند: "هیج اشکالی ندارد، ظبط کنید و در اختیار دیگران قرار دهید."

 

حنانه خلفی در ادامه افزود: به غیر از حفظ قرآن در رشته ترجه نیز فعالیت دارم که به دنبال آن ترجمه 23 جز از قرآن کریم را تا کنون حفظ کرده ام.

وی عنوان کرد: در دیدار با رییس جهمهور کشور، اقای روحانی گفت: حنانه مایه مباهات کشور و جهان اسلاو است و خداوند او را برای کشورش حفظ کند.

 

گفتنی است، حنانه خلفی نابغه قرآنی جهان اسلامی، یکدستگاه خودروی پراید در دیدار با رییس جمهور دریافت کرده است.

 

در این مراسم قاری بین‌المللی کشورمان آقای هادی شاکرنژاد در این مراسم حضور داشت و به قرائت قرآن پرداخت.

انتهای پیام/د

 

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم