تازه های سایت

20. آذر 1396 - 19:55
جشنواره بازی های بومی و محلی جام خلیج فارس با حضور 160 ورزشکار از سراسر کشور برگزار و استان کهگیلیویه وبویراحمد موفق به کسب مقام قهرمانی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ روز جمعه17 آذرماه جشنواره ورزشی جام خلیج همیشه فارس با حضور دکتر جعفری ریاست فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی برگزار شد ، که در پایان تیم های استان های کهگیلویه و بویراحمد،خراسان جنوبی و کرمان مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

 

 

گفتنی است، این جشنواره فرهنگی ورزشی در صیانت از نام خلیج فارس با حضور ١٦٠ ورزشکاران از هشت استان کشور  در دو بخش  زنان  ومردان در ساحل زیبای خلیج فارس برگزار شد که درپایان این مسابقات، استان های کهگیلویه و بویراحمد موفق به کسب مقام اول این مسابقات شد.

 

 

شایان ذکر است مسابقات این جشنواره در رشته های هفت سنگ مهارتی، دال پلان، چوب کشی، تیر کمان سنتی و طناب کشی برگزار شد که در رشته چوب کشی، آقای محمد حکمتی خواه موفق به کسب مقام قهرمانی شد و سرکار خانم دریانوش در رشته هفت سنگ مهارتی، مقام اول را کسب کرد، همچنین سرکار خانم آیین پرست موفق به کسب مقام سوم طناب کشی این دوره از مسابقات کشوری بومی و محلی شد.

 

 

انتهای پیام/د

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم