تازه های سایت

19. آذر 1396 - 14:31
جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در آموزشگاه فنی و حرفه ای برادران یاسوج به 16 آذر روز دانشجو اشاره کرد و گفت: قطعا وظیفه بصیرت دهی و روشنگری بر عهده دانشجویان و اساتید است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ سرهنگ جهانگیر انصاری عصر امروز در جمع دانشجویان دانشکده فنی و حرفه ای برادران یاسوج، تکریم شهدای دانشجو و تجدید میثاق با آرمان های امام و شهیدان را از اهداف مهم بزرگداشت روز دانشجو برشمرد و اظهار داشت: پیشرفت هرجامعه ای منوط به فعالیت دانشجویان آن کشور است. 

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری نگاه ویژه ای در خصوص پویائی دانشگاه ها و دانشجویان دارد، بیان کرد: بیش از 500 هزار دانش آموز در جنگ حضور داشتند که از بین آنها 35 هزار شهید تقدیم این نظام شد.

 

انصاری خطاب به دانشجویان حاضر در این محفل گفت: نگاه شهدا به شماست  و این آسایش و امنیت حاکم بر کشور ما به همت جوانان این مرز و بوم و رهنمودهای مقام معظم رهبری و دانشجویان و شهداست.

 

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه آینده این مملکت در دست شما دانشجویان خواهد بود، ابراز داشت: وقتی زندگی نامه شهدای دانشجو را می خوانیم به عمق ولایت مداری آنها پی می بریم.

 

 

انصاری با اشاره به اینکه استکبار جهانی لحظه ای دشمنی و تفرقه افکنی خود غافل نشده است، عنوان کرد: در حماسه هشت ساله دفاع مقدس دانشجویان حضور فعال داشته اند.

 

وی گفت: ایران اسلامی به عنوان ام القرای جهان است و ما در برابر استکبار کوتاه نیامده ایم.

 

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمدگفت: بیش از 120 کشور از داعش حمایت می کردند ولی در مقابل بازوی توانمند بسیج و مردم این مرز و بوم دوام نداشتند و همه کشور ها نابودی آنها را جشن گرفتند.

 

انصاری با اشاره به اینکه قطعا وظیفه بصیرت دهی و روشنگری بر عهده دانشجویان و اساتید است، افزود: آن زمان امام خمینی(ره) فرمودند سزبازان و آینده سازان من در گهواره اند و اکنون شما آینده سازان این ممالک هستید. 

 

انتهای پیام/د

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم