تازه های سایت

پربازدیدها

19. آذر 1396 - 14:33
زارعی از 16 آذرماه به عنوان یک حرکت استکبارستیزی یاد کرد و گفت: پیشینیان به ما آموختند در مقابل ظلم و ستم باید ایستادگی کرد و فریاد آزادی سر داد، در صورتیکه که استکبار جهانی با تفکر آزادی مخالف است.

به گزارش پایگاه خبری تخلیلی بویرخبر؛ عصر امروز، غلام محمد زارعی در جمع دانشجویان مرکز آموزشی فنی و جرفه ای برادران یاسوج گفت: حوادث گوناگونی در تاریخ  پر فراز و نشیب جمهمری اسلامی ایران رخ داده است که بعضی از آنها ماندگار شده اند، که یکی از حوادث مهم و ماندگار، 16 آذر بود.

 

نماینده مردم بویراحمد و دنا عنوان کرد: دانشگاه مهم ترین مرجع فرهنگی کشور به لحاظ تربیت انسانهای متخصص و متعهد است.

 

 زارعی از حوادث 16 آذرماه به عنوان یک حرکت استکبار ستیزی یاد کرد و گفت: پیشینیان به ما آموختند در مقابل ظلم و ستم باید ایستادگی کرد و فریاد آزادی سر داد، در صورتیکه که استکبار جهانی با تفکر آزادی مخالف است.

 

وی افزود: در آن شرایط خفقان سیاسی، دانشجویان برای حفظ کیان و آینده کشور و مبارزه با ظلم و استکبار به میدان آمدند و جان خود را در راه حق فدا کردند و ماندگار شدند.

نماینده مردم بویراحمد و دنا عنوان کرد: پیروزی درجنگ و انقلاب و پیشرفت های علمی و تکنولژی به دلیلی بهره گیری از روحیه شهادت طلبی و حق جویی جوانان این مرز و بوم بوده است.

 

زارعی با مخاطب قرار دادند جوانان حاضر در این همایش گفت: فکر نکنید چون در زمان انقلاب و دوران جنگ تحمیلی حضور نداشته اید مسوولیت شما کم است، بلکه به دلیل توطعه های دشمن، مسوولیت شما  مهم تر و حیاتی تر بوده و هست.

 

وی با اشاره به اینکه بستر پیشرفت در نظام جمهوری اسلامی ایران بسیار هموار است گفت: گردش نخبه گان در جای جای ایران در حال انجام است همانگونه که تحصیل کرده های از استان کهگیلویه وبویراحمد در اقصی نقاط  این کشور و در پست های مدیریتی مختلف در حال خدمت هستند.

 

نماینده مردم بویراحمد و دنا در پایان اظهار کرد: دانشکده های امتیاز ویژه ای نسبت به دانشگاه دارند و آن بهره گیری از مراکز تخصصی و کارگاه های آموزشی  و آزمایشگاه های مختلف در کنار تحصیل است.

انتهای پیام/د

خبرنگار: حسین دوستانی

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم