تازه های سایت

پربازدیدها

25. آبان 1396 - 12:07
رییس بیمارستان دهدشت با بیان اینکه اصل موضوع پرداخت حقوق پرسنل درست است اما دوستان درعلت یابی مسئله دچار مشکل شده اند افزود: ما هم از موضوع عدم دریافت مطالبات پرسنل نگران هستیم ولی این مشکل کشوری است و تقریبا گریبانگیر همه بیماستان های کشور است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ یکی از پرسنل بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت در تماس با پایگاه خبری بویرخبر گفت: بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت 14 ماه اضافه کار عقب افتاده و دو ماه حقوق ثابت به همراه سایر مزایا از قبیل حق مسکن  پرسنل طرحی و رسمی خود را پرداخت نکرده است.

وی افزود: موضوع عدم پرداخت حقوق و مزایای پرسنل بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت را از طریق رییس بیمارستان ، مدیریت شبکه بهداشت و نهایتا از طریق فرماندار دهدشت پیگیری کردم ولی متاسفانه جواب قانع کننده ای به پرسنل نداند.و تنها جواب که در این خصوص یافت کردم این بود که : "بیمارستان پول ندارد!!"

کادر درمانی بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت اظهار کرد: پرسنل و تیم پرستاری این بیمارستان به خاطر حس انسان دوستانه و وجدان کاری راضی به اعتصاب و دست کشیدن از کار نیستند و فقط خواهان دریافت حقوق عقب افتاده خود هستند.

پایگاه خبری تحلیلی بویر خبر در تماس تلفنی با امیر مولایی رییس بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت این موضوع را پیگیری کرد.

رییس بیمارستان دهدشت با بیان اینکه  اصل موضوع پرداخت حقوق پرسنل درست است اما دوستان درعلت یابی مسئله دچار مشکل شده اند افزود: ما هم از موضوع عدم دریافت مطالبات پرسنل نگران هستیم ولی این مشکل کشوری است و تقریبا گریبانگیر همه بیماستان های کشور است.

امیر مولایی اظهار کرد: در این خصوص پیگیری های زیادی صورت گرفته است همچنین دانشگاه علوم پزشکی استان نیز هم پیگیری کرده است که مقرر شد هییت دولت در این خصوص جلسه ای تشکیل دهند و این مشکل بررسی شود که با وقوع زلزله در کرمانشاه این جلسه به زمان دیگر موکول شد.

وی گفت: نه تنها پرسنل و پرستاران بلکه متخصصین این بیمارستان مدت هاست حقوق و مزایا دریافت نکرده اند ولی این را شاهد هستیم که هم اکنون چند تن از متخصص و نیروی این بیمارستان در حال خدمت رسانی به زلزله زدگان غرب کشور هستند .

رییس بیمارستان دهدشت با اشاره به عدم تعهد شرکت های بیمه در پرداخت هزینه ها به بیمارستان افزود: در حال حاضر با کمبود بودجه مواجه هستیم و انتظار داریم پرسنل زحمت کش نیز این موضوع را درک کند چرا که همه کشور درگیر این موضوع هستند.

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم