تازه های سایت

21. آبان 1396 - 12:37
مدیرکل اسبق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد طی سخنانی ادعا کرد:" تا قبل از من در کهگیلویه و بویر احمد کسی مسکن و راه نساخته بود و بعد از اون هم نساخت،"

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ استان کهگیلویه وبویراحمد ید طولایی در حضور مدیران غیربومی و پروازی در کارنامه اداری خود دارد.

یکی از این مدیران، مدیرکل اسبق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی می باشد که اهل شهرستان لامرد و دارای سابقه اجرایی در مناصب مختلف در سطح استان فارس و خارج از آن بوده است .

عبدالله حسینی، سابقه ی سال ها بخشداری مرکزی لامرد و ۸ سال مدیرکلی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در دولت های سازندگی و اصلاحات و همچنین معاونت عمرانی استانداری فارس، سرپرست معاونت زیارتی و مشاور استاندار در امور حقوقی استانداری فارس در دولت دهم را در کارنامه خود دارد.

گفتنی است عبدالله حسینی هم اکنون در سمت فرماندار شهرستان لامرد در حال خدمت  می باشد که در جلسه تودیع و معارفه  او  مواردی عنوان شد که در زیر آمده است:

حسینی در این جلسه با اشاره به اینکه چرا دکتر علوی(نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس) او را به عنوان فرماندار تایید کرد است، خطاب به خود در حالی که بغض گلویش را گرفته بود گفت: ایشان کسی را انتخاب کرد که دوران دوازده ساله دبیرستان را ده ساله به اتمام رساند، در سه رشته دانشگاهی تحصیل کرد، در سی سال خدمت خود به عنوان مدیر خدمت کرد، ایشان کسی را انتخاب کرد که شش نفر از بزرگان این شهرستان در سال ۸۵ به یاسوج آمدند تا او را به عنوان فرماندار لامرد معرفی کنند اما قبول نکرد.

فرماندار لامرد افزود: دکتر علوی کسی را انتخاب کرد که قرار بود استاندار شود، قرار بود معاونت عمرانی بوشهر شود اما نپذیرفت، کسی که قرار بود به عنوان گردشگری استانداری فارس را نپذیرفت، کسی که از صفر تا صد پروژه بهسازی شاهچراغ را هدایت کرد، کسی که تا قبل از او در کهگیلویه و بویر احمد کسی مسکن و راه نساخته بود و بعد از اون هم نساخت، کسی که در دو دولت مسئول پیگیری مصوبات سفرهای ریاست جمهوری بود، کسی که 90درصد روستاهای استان هرمزگان را 20سال پیش جهت خدمت رسانی طی کرد اما اهل تبلیغ نیست،  کسی را انتخاب کرد که اکنون  فرماندار لامرد شده است.

وی گفت: در ابتدای انتخاب اینجانب فضا به سمت تخریب رفت تا جایی که ابتدا تخریب چهره حجة الاسلام علوی و سپس دکتر علوی و پس از آن بنده ، اعلام می‌کنم به هیچ عنوان راضی نیستم حضور اینجانب باعث تخریب دیگران شود.

موضوعات بیان شده بخشی از سخنان "عبدالله حسینی" فرماندار محترم شهرستان لامرد و مهر بود است که در قسمتی از آن ادعا کرده است:" تا قبل از او در کهگیلویه و بویر احمد کسی مسکن و راه نساخته بود و بعد از اون هم نساخت".

در پی این ادعا، پایگاه خبری بویرخبر طبق رسالت خبری بر خود دانسته که  طی مصاحبه ای با مدیر کل بنیاد مسکل استان کهگیلویه وبویراحمد این موضوع را بررسی کند.

ابراهیم فرزانه در گفتگوی تلفنی با بویرخبر عنوان کرد: در خصوص این ادعا باید بگویم قبل از آن(مدیرکل اسبق بنیاد مسکن استان) که من نبودم، واگر هم کاری امجام شده از محل اعتبارات دولت بوده است که هر مدیری موظف است اعتبارات را هزینه کند.

فرزانه عنوان کرد: همین را بگویم در سال 94 و 95 به اندازه سی سال که از عمر انقلاب می گذرد، در این حوزه کار انجام شده است، بطوریکه از  اول انقلاب تا سال 1392  در استان کهگیلویه و بویراحمد مقدار یک میلیون و 200هزار مترمربع عملیات آسفالت ریزی انجام شده است، در حالیکه در سال 94 و 95 میزان دو میلیون متر مربع کار انجام شده است.

مدیر کل بنیاد مسکل استان کهگیلویه وبویراحمد گفت : ببینید این آسفالتهای که در روستاهای استان شده است مربوط به چه سالی است؟ ما نمیگوییم مدیری کار کرده است یا نه . حتما بودجه ای نبوده که کاری صورت نگرفته است و در هرصورت ما خدمت گذار مردم و دولت هستیم.

 

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم