تازه های سایت

13. آبان 1396 - 17:26
شریعتی با بیان اینکه منافع امریکا در خلیج فارس در تیررس موشکها و قایق های تند روی ایران است بیان کرد: آنگونه که مشاهده کردید 6 موشک در جواب تعرض به مجلس جمهوری اسلامی شلیک شد که مواضع تروریست های داعشی در دیرالزور را در هم کوباند بطوریکه جهان بخصوص استکبار مات و مبهوت مانده بود.

به گزار پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ سید صدر الدین شریعتی رئیس سابق دانشگاه علامه طباطبایی در راهپیمایی یوم الله 13 آبان در یاسوج گفت: در 13 آبان 1357عده زیادی از دانش آموزان و دانشجویان به دست نیروهای شاه در جلوی دانشگاه تهران به شهادت رسیدند.

حجت الاسلام شجاعی عنوان کرد: 13آبان سال 1344 رژیم شاه امام راحل را به ترکیه تبعید کرد و در 13ابان قبل از انقلاب دانشجویان لانه جاسوسی آمریکا را تصرف و جاسوسان را بازداشت کردند، بطوری که اما راحل فرمود تسخیر لانه جاسوسی انقلاب دیگری بود در انقلاب ما.

وی گفت: مردم همیشه در صحنه ایران، هرساله در روز 13ابان در تهران و سایر نقاط ایران فریاد مرگ بر آمریکا سر می دهند و با شیطان بزرگ به دشمنی بر می خیزند‌.

شریعتی خاطرنشان کرد: امسال 13ابان از حالت دیگری برخوردار است زیرا که رئیس جمهور دیوانه آمریکا در مقابل ملت ایران توهین هایی کرده است که برای ما قابل توجیه نیست ، همچنین تحریم ها جدیدی را اعمال و اجرا کردند و از همه بالا تر در مقابل مهم ترین و شایسته ترین نهاد انقلابی یعنی سپاه پاسداران موضع خصمانه ای گرفته  اند .

 رییس سابق دانشگاه علامه طباطبایی عنوان کرد: در خصوص اضهارات سخیف ترامپ، مردم ما موضعی گرفته اند که صدای آن بلند از هر صدایی است.

حجت الاسلام شریعتی با بیان آیه "شیطان برای شما دشمن آشکاریست" ابراز داشت: آمریکا شیطان بزرگ است و طبق قرآن کریم شیطان، بزرگ ترین دشمن انسان است.

 

 شریعتی گفت؛ ما باید با تمام وجود جلوی آمریکا بایستسم چرا که  کودتا 28مردا به کمک آمریکا صورت گرفت شاه را بر کشور حاکم کرد و برنامه های ضد قرآنی و ضد اسلامی را در کشور رواج داد، قسم خوردن به قرآن را در برنامه های دولت برداشتند و قسم خوردن به کتاب آسمانی مثل تورات و انجیل و.. را باب کردند و عرصه را برای امام خمینی در تبعید تنگ کردند، جنگ تحمیلی را به رهبری صدام به وجود آوردند، گروه های تروریستی را برعلیه کشور شوراندند، هواپیمای مسافربری ایران با بیش ار 300مسافر را در آسمان زند و همه را شهید کردند ‌، اینها همه بخشی از جنایات امریکا در حق ملت ایران بوده است.

وی بیان کرد: هم اکنون ترامپ فریاد می کشد علیه جمهوری اسلامی ایران و نظام مقدس آن، ولی آمریکا و نظام استبدادی جهان بداند این ملت یک ملت بزرگ و دارای فرهنگ انسانی است که در مقابل زور و ظلم می ایستد و جان خود را فدا می کنند همانگونه که در هشت سال دفاع مقدس این را ثابت کردند.

 

حجت الاسلام سریعتی گفت: ببینید سپاهیان ما امثال سردار سلیمانی چگونه در و سوره دست و پای آمریکا را قطع کردند و سوره و عراق را از دست تروریست ها داعشی آزاد کردند، بصورتی که در مراسم اربعین شاهد هستیم مردم به صورت آزادانه وبا امنیت بالا سفر می کنند.

 

وی با بیان اینکه سپاه قدس ما و سربازان فداکار این ملت پوزه آمریکا را در منطقه به خاک مالیده اند افزود: اکنون می بینم که در سایر کشور ها نیز امریکا رسوا و بدون جایگاه می باشد.

شریعتی عنوان کرد:  اینجا مملکت شیران و دلیران است و اینجا مکتب حسین (ع) حاکم است و مکتب ابوالفضل حاکم است که وقتی دست هایش را در میدان قطع کردند فریاد زد اگرچه دست من را قطع کردند اما از دینم حمایت می کنم و امامم را تنها نمی گذارم ، مردم ما اینگونه مردمی هستند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه کشور ما محدوده تحریم بود، به برکت نیروهای نظامی ما خصوصاٌ سپاه پاسداران آنچنان وسایل و تجهیزات پیشرفته و جدیدی آماده کرده اند که دشمنان تا شعاع 2هزار کیلومتری جرأت هیچ گونه تعارضی ندارند.

 

حجت الاسلام شریعتی با بیان اینکه توان تسلیحاتی ما قابل مذاکره نیست افزود: دشمنان این را بدانند که قدرت نظامی ما به هیچ وجه قابل مذاکره نخواهد بود و برجامی دیگر در کار نیست.

وی گفت: ترامپ دمی دارد به نام اروپا که در ظاهر با برجام موافق هستند ولی میگویند در یک مورد با ترامپ هم ایده هستیم که باید توان موشکی ایران مورد مذاکره قرار گیرد.

شریعتی با بیان  اینکه منافع امریکا در خلیج فارس در تیررس موشکها و قایق های تند روی ایران است بیان کرد: آنگونه که مشاهده کردید 6 موشک در جواب تعرض به مجلس جمهوری اسلامی شلیک شد که مواضع تروریست های داعشی در دیرالزور را در هم کوباند بطوریکه جهان بخصوص استکبار مات و مبهوت مانده بود.

رئیس سابق دانشگاه علامه طباطبایی  خطاب به جوانان و نوجوان یاسوجی همیشه در صحنه بیان کرد: عزیزان، شما مدیران آینده کشورهستید، شما آینده سازان این ملت هستید، اگر می خواهید سربلند و پیروز باشید اول باید مومن باشید، دوم درس بخوانید و سوم بصیرت خود را بالا ببرید، اگر چنین عمل کردید در پیشگاه خداوند و حضرت ولی عصر پیروز و سربلند هستید.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم