تازه های سایت

11. آبان 1396 - 21:12
سفر استاندار کهگیلویه و بویراحمد و برخی از مدیران استان به مارگون با حاشیه های جالبی همراه بود.
www.boyerkhabar.ir

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ استاندار کهگیلویه وبویراحمد جهت بازدید از کارخانه سیمان مارگون و برگزاری جلسه رفع موانع تولید به مارگون سفر کرد.

ازحواشی این برنامه می توان به اعتراض کارگرانی که به گفته خود پنج ماه حقوق دریافت نکرده اند اشاره کرد که این امر با بی میلی در پذیزایی از میهمانان خود را نشان داد.

گفتنی است بدو ورود به کارخانه سیمان مارگون ماشین آلات راه سازی که با عجله و به قول معروف جهت رفع تکلیف در حال ترمیم جاده خاکی و نامطلوب این کارخانه بودند در کنار اهالی روستای مارگون که ملتمسانه و نامه به دست منتظر آمدن استاندار بودند خود نمایی می کرد.

این در حالی است که پس از ورود استاندار و مسوولان، مردمی که از بیکاری جوانان روستای خود به ستوه آمده بودند به سمت ماشین های مسوولین حرکت کرده که با بی اعتنایی مسوولان روبرو شدند و اینگونه با بالا آوردن شیشه ماشین خود جواب نا امید کننده ای به درخواست مردم دادند.

لازم بذکر است استاندار در جلسه رفع مئانع تولید به این موضوع اشاره کرد که ما برای حل مشکلات مردم آمده ایم نه برای تفریح، و نیازی به این لشکر کشی مسوولان نبود که با بالا آوردن شیشه ماشین از کنار مردم و درخواست هایشان عبور کنیم.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم