تازه های سایت

11. آبان 1396 - 19:40
سرمایه‌گذار لبنانی کارخانه بزرگ سیمان مارگون مشکلات این کارخانه را به زبان انگلیسی با استاندار کهگیلویه و بویراحمد در میان گذاشت و استاندار نیز با زبان لاتین قول مساعدت داد.
www.boyerkhabar.ir

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ نشست کارگروه رفع موانع تولید ظهر امروز استان کهگیلویه وبویراحمد با موضوع کارخانه سیمان مارگون با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، سرمایه گذار  لبنانیکارخانه سیمان مارگون و جمعی از مسوواین استانی به منظور بررسی موانع و مشکلات این کارخانه در مارگون برگزار شد.

"عباس فواض" سرمایه‌گذار لبنانی کارخانه بزرگ سیمان مارگون مشکلات این کارخانه را به زبان انگلیسی با استاندار کهگیلویه و بویراحمد در میان گذاشت و استاندار نیز با زبان لاتین قول مساعدت داد.

 

در این نشست موضوعات تامین آب کارخانه، حمل و نقل، احداث و اجاره انبار و سوله جهت ذخیره سازی سیمان در استان های هدف از طریق پیگیری های اتاق بازرگانی استان از مواردی بود که بصورت تخصصی به آن پرداخته شد.

 

استاندار کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه "40 سال دور خودمان می‌گردیم و هیچ کاری انجام نمی‌دهیم" افزود": این کارگروه برا رفع موانع و مشکلات این کارخانه برگزار شده است و یکی از اهداف آن رفع مشکل تامین آب کارخانه است، لذا باید خروجی قابل قبولی داشته باشد و از تعارف و خوشامد گویی های وقت گیر بپرهیزید.

 

احمدی عنوان کرد: هرزمان آقای عباس فواض را می بینم یا با من تماس می گیرد از موضوع تامین آب پایدار می نالد و درخواست کمک دارد.

 

وی گفت: تأمین آب پایدار کارخانه و انتقال آب با لوله گذاری به طول ۱۵۰ متر توسط شهرک‌های صنعتی باید عملیاتی و اجرا شود.

 

استاندار کهگیلویه وبویراحمد خاطرنشان کرد: تأمین آب کارخانه موضوعی است که باید با همکاری آب منطقه‌ای و شرکت شهرک‌های صنعتی استان قیمت تمام شده ای برای آن  مصوب شود که برای کارخانه مقرون به صرفه باشد.

 

در این نشست مصوب شد: آب منطقه‌ای باید بابت هر متر مکعب آب که از حفر چاه بدست آمده مبلغ ۷۰ تومان با احساب نرخ تورم از شهرک‌های صنعتی دریافت کند که در اینصورت هزینه نگهبانی بر عهده کارخانه می باشد.

 

استاندار با بیان اینکه نیاز به این همه لشکرکشی برای موضوع آب کارخانه نبود افزود: این همه مدیر و خودرو فقط برای یک حلقه چاه آمده و اگر کسی نداند، فکر می‌کند که زلزله ۴۰ لیشتری آمده است و ما آمده ایم برای کمک به آنان.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم