تازه های سایت

23. مهر 1396 - 15:42
اولین یادواره شهدای دانشگاه آزاد استان کهگیلویه وبویراحمد با حضور وزیر سابق آموزش و پرورش و روایت گری سردار مدافع حرم در یاسوج برگزار خواهد شد.

به گزارش بویرخبر،سید امین کشاورز در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری به برگزاری اولین یادواره شهدای دانشگاههای آزاد کهگیلویه وبویراحمد، در دانشگاه واحد یاسوج اشاره کرد و گفت: اولین یادواره شهدای دانشجوی دانشگاه آزاد استان با حضور سخنران کشوری و راویان جنگ تحمیلی در دانشگاه واحد یاسوج برگزار خواهد شد.

وی به برگزاری این یادواره برای نشان دادن روحیه شهادت طلبی و ایثار به نسل کنونی اشاره داشت وافزود:شهادت یکی از نعمت های دین اسلام است وامروز فرهنگ شهادت و برگزاری یادواره ها می تواند ارتباطی خوبی را با نسل کنونی برقرارکندوهمان گونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند یاد و خاطره شهدا کمتر ازخود شهادت نیست.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد یاسوج به مکان و زمان برگزاری این یادواره اشاره کردوابراز داشت:اولین یادواره شهدای دانشجوی دانشگاه آزاد استان رأس ساعت هشت و30 دقیقه صبح روز دوشنبه 24مهر ماه در سالن ولایت دانشگاه آزادبرگزار خواهد شد.

وی سخنران این مراسم را دکتر مظفر وزیراسبق آموزش و پرورش و نایب رئیس پیشین مجلس شورای اسلامی دانست و گفت: همچنین راوی این برنامه سردار مدافع حرم عوض شهابی فر فرمانده سابق سپاه فتح استان است.

لازم به ذکر است که استان کهگیلویه وبویراحمد 1880شهید گلگون کفن داشته که از این تعداد 9 شهید از جامعه دانشگاهی استان بوده که اولین یادواره این شهداء روز دوشنبه 24مهر ماه با میزبانی دانشگاه آزاد یاسوج برگزار خواهد شد.

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم