تازه های سایت

15. مهر 1396 - 13:26
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: یاسوج متعلق به جناح و قوم خاصی نیست.

به گزارش بویرخبر،علی‌محمد احمدی پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و‌ معارفه شهردار یاسوج مدیریت شهری را حساس فوق العاده و تاثیرگذار دانست و اظهار کرد: شهرداری باید به سمت درآمد پایدار سوق داده شود و شرایط برای حضور سرمایه گذار فراهم شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ادعای اینکه یاسوج پایتخت طبیعت ایران است ادعای به حقی است، گفت: زیرساخت‌های این شهر باید تقویت شود تا اقتصاد شهر یاسوج بهبود پیدا کند.

وی تصریح کرد: یاسوج پیشانی اداری و سیاسی استان کهگیلویه و بویراحمد است و به همین دلیل باید تقویت شود.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد بر توجه به شهر الکترونیک تاکید کرد و افزود: حوزه اجتماعی باید مورد توجه باشد و سرمایه اجتماعی مورد تقویت قرار گیرد.

احمدی با بیان اینکه یاسوج شهر و ملک یک جناح، طایفه و قوم خاصی نیست، گفت: شهر یاسوج متعلق به همه مردم است که در این شهر زندگی می‌کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: شهرداری و شورا اسلامی شهر یاسوج فرصت‌های اجتماعی و سیاسی را عادلانه در اختیار مردم قرار دهند و بدون در نظر گرفتن طایفه و قوم این خدمات ارائه شوند.

وی بر ایجاد شور و نشاط اجتماعی توسط شورا و شهرداری یاسوج تاکید کرد و گفت: مدیریت سکونت‌های غیررسمی، جلوگیری از رشد حاشیه نشینی و مهاجرت‌های بی رویه از اولویت های مورد توجه شهردار جدید است.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد بر تعامل همه دستگاه ها با شهرداری تاکید کرد و گفت: اجازه ندهیم کمربندی از فقر و معضلات اجتماعی در پایتخت طبیعت ایران شکل گیرد.

احمدی با تاکید مجدد بر تقویت زیرساخت‌ها در استان تاکید و افزود:  روز اول که به عنوان استاندار کهگیلویه و بویراحمد منصوب شدم دغدغه من پل‌های ورودی، مبلمان شهری، فرودگاه و‌ پروازها و تفرجگاه‌های این شهر بود اما دولت  با مشکلات فراوانی مواجه است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه کسی نیستم که شعار بدهم، گفت: با سعه صدر و پشتکار تمام توان خود را برای راه‌اندازی پروژه‌های راکد می‌گذارم.

وی ۴ سال پیش رو را بهترین فرصت برای نعمت خدمتگزاری به مردم دانست و گفت: قوم گرایی، طایفه بازی و باند بازی مسائلی است که مانع پیشرفت کهگیلویه و بویراحمد می‌شود و نباید انرژی خود را صرف این مسائل کنیم.

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم