پربازدیدها

15. مهر 1396 - 13:24
شهردار سابق یاسوج گفت: اگر بحث آبروی خانوادگی نبود همان هفته اول استعفا می‌دادم.

به گزارش بویرخبر،محمدعلی جاوید صبح امروز در آیین تودیع خود از شهرداری یاسوج اظهار کرد: حرف‌های زیادی در طول این چهار سال وجود داشت که همه آن‌ها را تحمل می‌کردم که باید جواب آن‌ها را بدهم.

جاوید گفت: برخی که از دور دست بر آتش دارند و اطلاعاتی از شهر و شهرسازی هم ندارند با قلم‌های رسانه جهت‌های انحرافی تعیین می‌کردند.

شهردار سابق یاسوج گفت: این قدر سختی‌ها زیاد بود که بعد از انتخاب شهردار جدید سه بار سجده شکر به جای آوردم.

وی با بیان این که وقتی وارد شهرداری شدم فهمیدم که چه میزان کار انجام نشده تصریح کرد: هر کسی در شهرداری به دنبال این بود که گلیم خود را از آب بیرون بکشد.

جاوید تصریح کرد: نابسامانی‌های درون شهرداری بیداد می‌کرد و اگر نبود آبروی خانوادگی و اداری همان هفته اول کار را رها می‌کردم و می‌رفتم.

شهردار جدید یاسوج در ادامه افزود: بعضی‌ها می‌گفتند چه کار کنی و چه کار انجام ندهی انگ دزدی را به تو می‌زنند.

وی افزود: در طول چهل روز اخیر که به خیابان می‌روم و در محل‌های مختلف مردم به واسطه کارهایی که انجام داده‌ایم قدردانی می‌کنند.

جاوید گفت: در شهرداری یاسوج و پیش از ما از آقای ایکس ۵۰ میلیون تومان عوارض می‌گرفتند و از دیگری ۱۰ میلیون تومان که به این کارها خاتمه دادم.

در ادامه وقتی که مجری برنامه پایان وقت ده دقیقه‌ای را به جاوید نشان داد وی گفت: به فرماندار ۱۰ دقیقه وقت دادن و به من که چهار سال کار کرده‌ام ۱۰ دقیقه وقت دادن درست نیست.

جاوید در بخش دیگری از اظهارات خود با قدردانی از رسانه‌ها با بیان این که جامعه بدون رسانه‌ها محقق نمی‌شود تصریح کرد: در این چهار سال برخی از مطالب انحرافی و جهت‌دار بود.

وی در همین زمینه با بیان این که برخی‌ها چیزهایی در مورد من نوشتند که کارهایی کرده‌ام اظهار کرد: اگر توانستید یک برگ سند در خصوص واگذاری چیزی به عمو و خاله و پسر عمه من پیدا کنید آن را به شما برمی‌گردانم.

جاوید در خصوص ارتباط خود با اعضای شورای شهر و نفرات جدید هم گفت: هیچ گاه کسی را برای بقای خود نزد آن‌ها نفرستادم و با سه نفر از آن‌ها نه پیش و نه حین انتخابات و نه بعد از انتخابات یک کلمه هم صحبتی نداشته‌ام.

جاوید همچنین در مطلبی کنایه‌های خطاب به اعضای جدید شهر یاسوج که مدعی بودند رزومه ۵۰ نفر را برای انتخاب شهردار گرفته‌اند افزود: کدام ۵۰ نفر و کدام رزومه و پیشینه را بررسی کردند!

وی همچنین از استاندار سابق هم تشکر کرد و گفت: اگر تحریم بودیم و اعتباری نبود اما آرامش در استان داشتیم.

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم