تازه های سایت

پربازدیدها

15. مهر 1396 - 13:10
­­­­با حضور مسوولان استان کهگیلویه و بویراحمد مراسم معارفه شهردار جدید یاسوج برگزار شد.

به گزارش بویرخبر، قبل از ظهر امروز با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، معاون عمرانی استاندار، فرماندار بویراحمد و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی مراسم معارفه شهردار جدید یاسوج در سالن جرجانی دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.

در این مراسم «نستهن مقدم» با حکم وزیر کشور و حضور مسوولان ارشد استان به عنوان شهردار جدید یاسوج معرفی شد.

خدمات جاوید در یاسوج ماندگار خواهد ماند

 

هدایت اکبری رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج در این مراسم با بیان اینکه جاوید شهردار نمونه‌ای بود، اظهار کرد: خدمات بسیار زیاد و ارزنده‌ای برای شهر یاسوج انجام داده است.

وی افزود: مشکلات شهر یاسوج بسیار زیاد است، و شورای شهر و شهرداری به تنهایی قادر نیست که این مشکلات را برطرف کند.

رئیس شورای شهر یاسوج ادامه داد: همدلی و هماهنگی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار و مسئولان استانی در راستای مرتفع کردن مشکلات مرکز استان با شورای شهر و شهرداری یاسوج ضرورت دارد.

اکبری تصریح کرد: دستمان را به سمت همه دلسوزان این شهر در راستای حمایت و کمک به پایتخت طبیعت ایران دراز می‌کنم و امیدوارم ما را یاری کنید.

سازه‌های موقت و غیرمجاز مشکل اساسی یاسوج است

به گزارش کبنا، همچنین محمد کاظم نظری فرماندار بویراحمد در این آئین، اظهار کرد: ۱۵ میلیارد تومان اعتبار به پروژه پل سوم بشار اختصاص یافت که امیدوارم هر چه سریعتر شاهد بهره‌برداری از این پروژه مهم و حیاتی باشیم.

نظری افزود: در سال ۹۶ از محل اعتبارات تملک دارایی و نفت ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به شهرداری یاسوج اختصاص یافت که امیدواریم بعد از مبادله توافقنامه‌ها، شاهد تخصیص ۱۰۰ درصدی این اعتبارات باشیم.

وی سازه‌های موقت و غیرمجاز را از مهم‌ترین مشکلات شهر یاسوج عنوان و بیان کرد: انتظار می‌رود در این زمینه چاره‌اندیشی شود.

فرماندار شهرستان بویراحمد با بیان اینکه دولت نگاه ویژه به شهرداری‌ها دارد، گفت: امیدواریم با حمایت دولت شاهد افزایش عمران شهری و رفع مشکلات در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد باشیم.

به گزارش کبنا، همچنین در این مراسم از خدمات محمدعلی جاوید شهردار سابق یاسوج و آذر صفایی‌نیا سرپرست شهرداری قدردانی شد.

 

 

انتهای پیام

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم