تازه های سایت

1. مهر 1396 - 12:44
فعال اصلاح طلب هم استانی گفت: سخنان سخیف و بی بند و اساس گفته شده از سوی رئیس جمهور دیووانه آمریکا در سازمان ملل علیه ایران اسلامی به نوعی فرافکنی است.

محمد بهرامی در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری بویرخبر، در واکنش به سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا درنشست سالانه سازمان ملل و یاوه گویی های ترامپ نسبت به مردم ایران اسلامی گفت: سخنان گفته شده از سوی رئیس جمهور دیووانه آمریکا به نوعی فرافکنی است.

ایران سدی در برابر نقشه های شوم آمریکا

وی هدف از این سخنان از سوی ترامپ را شرایط استراتژیک و تأثیر گذار بودن نقش ایرانه در منطقه و جهان دانست و ابراز کرد: آمریکا امروز به عنوان کشوری متخاصم به دنبال منابع ایدئولوژی و استراتژدیها فرقه افکنانه خود در منطقه و جهان است و در این زمینه ایران را به عنوان قدرتی بزرگ و مانعی عظیم در برابر نقشه های خود می بیند و به دنبال این است که با سانتاژهای رسانه های به هر طریقی مواضع ایران را در منطقه تضعیف کند.

فعال سیاسی اصلاح طلب به رفتارهای عاقلانه ایرانیها در برابر این سخنان اشاره کرد و گفت: رفتارهای عاقلانه دولت و مردم و همچنین سخنان رئیس جمهور در سازمان نشان دهنده بازنده بودن آمریکا و هم پیمانانش در این پازل است.

خروج از برجام بیشتر به آمریکا لطمه می زند

بهرامی در ادامه به سخنان برخی از مسئولان آمریکایی در مورد خروج از برجام و مذاکره دوباره اشاره کرد و گفت:برجام دستاورد بسیار بزرگی هم برای ایران و هم برای دنیا است و نقض این معاهده فقط به آن کشور ضربه خواهد زد.

با مواضع قدرت باید در برابر بدعهدها ایستاد

وی با بیان اینکه ما به دنبال شرایط بدتر نیستیم و با استراتژدی خاص،قوی و محکم در برابر این بدعهدی ها خواهیم ایستاد، تصریح کرد:همانطور که برخی از کشورها در برابر یاوه گویی های مسئولان آمریکایی در برابر برجام موضوع گرفته اند مسئولان و دولت مردان هم باید در این راستا تقابل شدید و جدی را در برابر آمریکا داشته باشد و از موضوع قدرت جمهوری اسلامی ایران د برابر این یاوه گویی ها بایستند.

این فعال اصلاح طلب به نقض پی در پی برجام و مواضع مسئولان اشاره کرد و گفت: در برابر بدعهدیها با قاطعیت خواهیم ایبستاد و از حقوق مردم در برابر این قلدرها دفاع خواهیم کردیم و همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند، ایران اسلامی زیر بار هیچ زور گویی نخواهد رفت.

اقتدار ایرانی را باید نشان داد

بهرامی ادامه داد:اگر قرار باشد که با موضوع تضعیف وارد شویم سنگر اول را از ما خواهند گرفت پس باید در همان سنگر اول با مواضع قدرت وارد شویم و جواب یاوه گویی های دشمن را با صراحت بدهیم.

وی با تأکید دوباره به این موضوع که در برابر تهدیدهای دشمن با عزت مقابله خواهیم کرد، گفت:امروز همه باید با همدیگر و راستای مواضع نظام با عزت برنده میدان باشیم و باید بتوانیم در راه دیپلماسی دیگر کشورها را برای مقابله با بد عهدی آمریکا با خود هم پا کنیم.

 

انتهای پیام/ر

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم