تازه های سایت

30. شهريور 1396 - 16:48
مدیر روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان کهگیلویه و بویراحمد از برپایی نمایشگاه بانکداری اسلامی در یاسوج مرکز این استان خبر داد.

به گزارش بویرخبر،علی ستوده عصر امروز در جمع خبرنگاران با تبریک هفته دفاع مقدس و گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی، اظهار کرد: نمایشگاه بانکداری اسلامی به منظور بالابردن سطح آگاهی مردم و آشنایی آنها با انواع عقود و قراردادهای اسلامی در یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

ستوده تصریح کرد: بالابردن دانش مردم نسبت به مقولات مختلف نظام بانکداری اسلامی و اینکه تمام معاملات، قراردادها و عقود بانک مهر اقتصاد بر مبنای احکام اسلامی صورت می‌گیرد از اهداف برگزاری نمایشگاه بانکداری اسلامی است.

وی افزود: نمایشگاه بانکداری اسلامی روز جمعه ۳۱ شهریورماه در مصلی شهر یاسوج با حضور مسوولان ارشد استانی افتتاح خواهد شد و مراجعه‌کنندگان در این نمایشگاه دستاوردهای بانکداری اسلامی و ابعاد مختلف آن به نمایش گذاشته می‌شود.

مدیر روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه به برخی از برنامه‌های سالروز بانکداری اسلامی اشاره کرد و گفت: دیدار با مسوولان ارشد استان، ائمه جمعه، خانواده‌های معظم شهدا، حضور در نماز جمعه، تهیه و توزیع بروشورهای تبلیغاتی و توزیع کتابچه‌های با محتوای اصول بانکداری اسلامی از جمعه برنامه‌های ستاد بزرگداشت بانکداری اسلامی است.

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم