تازه های سایت

26. شهريور 1396 - 15:55
شهردار جدید شهر سوق در میان درگیری و کتک کاری اعضا شورای شهر انتخاب شد

به گزارش بویرخبر،پس از گذشت قریب به یکماه از آغاز بکار شوراهای اسلامی شهر و روستا در کشور و انتخاب شهرداران، شورای شهر سوق که از ۳ عضو از سادات و ۲ عضو از غیر سادات می باشد بدلیل اختلافات شدید در بین اعضا نتوانسته بود شهردار منتخب را انتخاب که این مهم در طول ماه اخیر باعث اخلال در روند امورات شهر و شهرداری،دخالت افرادی خارج از شورا در تصمیم گیری امر شهرداری و پررنگ تر شدن اختلاف بین اعضا شد.

این روند ادامه داشت تا اینکه دیروز همزمان با معرفی استاندار جدید  در صحن شورای شهر سوق و در جلسه انتخاب شهردار درگیری شدید و غیراخلاقی بین دو عضو در گرفت تا جایی که کار به شکایت و ورود نیروی انتظامی بخش سوق کشید.
بنا برگزارش یک منبع آگاه از سوق پس از اینکه یک تن از اعضای شورا به نشانه اعتراض به نحوه انتخاب شهردار از امضاء صورتجلسه امتناع نمود عضو دیگر شورا با وی به بحث،جدل و گفت و شنود پرداخته سپس با هم درگیری فیزیکی پیدا نموده اند.

این درگیری منجر به پاره کردن صورتجلسه انتخاب شهردار توسط یکی ازاعضای شورای شهر سوق شد و کار به ورود نیروی های انتظامی کشید تا از همین اول انتخاب شهردار به حاشیه و بداخلاقی همراه باشد.

این حرکت نادرست شورای شهر سوق در روز انتصاب استاندار جدید می تواند دید منفی دکتر علی محمد احمدی استاندار استان نسبت به شهر سوق و شورا را بهمراه داشته باشد.

براساس این گزارش ,عیسی غندی از کارکنان شهرداری دهدشت و معاون شهردار سابق با کسب ۳رای به عنوان شهردار جدید شهر سوق انتخاب شد.

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم