تازه های سایت

پربازدیدها

25. شهريور 1396 - 11:01
اسماعیل دوستی، عضو پیشین شورای شهر تهران و استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد ، در خصوص انتصاب استاندار لرستان اظهار داشت: هیات دولت و مجمع نمایندگان لرستان بر انتخاب دکتر خادمی اتفاق نظر داشتند، لذا باید این انتصاب را به فال نیک گرفت.

به گزارش بویرخبر،دوستی، در واکنش به شایعات منتشره مبنی بر همکاری دکتر خادمی با ایشان در استان کهگیلویه و بویراحمد، تصریح کرد: برخی با انتشار مطالبی در فضای مجازی، از همکاری دکتر خادمی به عنوان معاون برنامه‌ریزی من در استانداری کهگیلویه و بویراحمد خبر دادند که این موضوع صحت نداشته و ندارد چرا که ایشان، معاون برنامه‌ریزی استاندار پیش از من بودند و پس از انتصاب بنده به عنوان استاندار، دکتر خادمی به استانداری بوشهر منتقل و در کسوت معاونت برنامه‌ریزی استانداری بوشهر مشغول به فعالیت شدند. لذا همانگونه که گفتید، این موضوع صحت نداشته و شایعه‌ای بیش نیست.

استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به این پرسش که با این اوصاف، هیچ همکاری و ارتباطی میان شما و دکتر خادمی وجود نداشته و ندارد، گفت: پس از انتقال دکتر خادمی به استانداری بوشهر ارتباطات خوبی میان بنده و ایشان وجود داشت که این رابطه تا این لحظه نیز ادامه داشته و دارد. لذا از بُعد همکاری نزدیک و اینکه ایشان معاون برنامه‌ریزی من در زمان استانداری کهگیلویه و بویراحد بوده‌اند باید گفت که خیر، این موضوع صحت ندارد.

عضو پیشین شورای اسلامی شهر تهران در خصوص ابعاد شخصیتی و اداری استاندار جدید لرستان، تاکید کرد: آقای خادمی، فردی متدین، پاک‌دست و کاردان است و اینکه هیات محترم دولت و مجمع نمایندگان لرستان بر انتصاب ایشان تاکید داشتند موید این واقعیت است که ایشان در مسیر توسعه استان، اقدامات موثری انجام خواهد داد.

سیدموسی خادمی، استاندار منتخب لرستان

اسماعیل دوستی در پایان گفت: همه ما وظیفه داریم که در مسیر رشد و توسعه استان لرستان، حامی دکتر خادمی باشیم، از این‌رو از همه دلسوزان می‌خواهم که ایشان را با حمایت‌های همه‌جانبه‌ی خود، یاری دهند.

گفتنی‌است هیات دولت، در جلسه روز چهارشنبه ۲۲ شهریور ۹۶، دکتر موسی خادمی را به عنوان استاندار لرستان انتخاب و معرفی کرد. پیشتر، مهندس هوشنگ بازوند این مسوولیت را بر عهده داشت.

منبع:خرم‌آباد فردا

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم