تازه های سایت

پربازدیدها

6. شهريور 1396 - 13:35
نایب‌رئیس شورای پنجم شهر یاسوج نسبت به انتخاب شهردار جدید پایتخت طبیعت و حضور نداشتن یکی از اعضاء واکنش نشان داد.

به گزارش بویرخبر،خبرهای رسیده حاکی از آن است که در جمع 6 نقره شورای شهر یاسوج بعد از کش‌وقوس‌های فراوان نستهین مقدم» بجای محمدعلی جاوید که به‌زعم برخی تحول خوبی را در یاسوج ایجاد کرد انتخاب‌شده و سکان‌دار جدید پایتخت طبیعت جنوب کشور است.

هرچند این انتخاب در برهه‌ای باعث انشقاق و دودستگی در بین اعضای شورای شهر یاسوج شد، اما رأی شش نفر از هفت نفر اعضا شورا نشان می‌دهد که شورای دور پنجم به فکر تعامل است.

کیوان آشنا در گفتگو با این پایگاه خبری با تأیید خبر انتصاب نستهین مقدم به‌عنوان شهردار پایتخت طبیعت گفت: صبح امروز ششم شهریورماه با آرای اکثریت شورای دور پنجم نستهین مقدم» به‌عنوان شهردار جدید سکان‌دار جدید پایتخت طبیعت شد.

فرایندهای قانونی باید طی شود

وی به تأیید حکم نستهین مقدم و فرایند قانونی شهرداری وی آن نیز اشاره داشت و افزود: فرایند تأیید حکم نستهین مقدم یک ماه به طول می‌انجامد که در این مدت به‌اتفاق آراء سرپرست شهرداری یاسوج منصوب خواهد شد.

دلخوری؟ را تکذیب می‌کنم

نایب‌رئیس شورای دور پنجم شهر یاسوج به غیبت دهرابپور مرد کهنه‌کار این شورا و شایعه کنار رفتنش به دلیل برخی اختلافات گفت: آقای دهراپور مشکل خانوادگی داشتند و وی هیچ‌گونه مشکل خاصی درنیامدن به پروسه انتخاب شهردار جدید نداشتند و تقاضای مرخصی برای یک مشکل خانوادگی را نیز ارائه داده بودند و این شایعات همگی بی‌اساس و کذب است.

آشنا به انتخاب نستهین مقدم و کاندیدا بودن دوباره جاوید شهردار پیشین نیز اشاره کرد و افزود: ما منکر زحمات شبانه‌روزی آقای جاوید نیستیم، اما اتفاق‌نظر شورای پنجم انتخاب شهردار جدید بود که در این زمینه آقای نستهین مقدم به‌عنوان شهردار جدید انتخاب شد.

به شایعات نباید توجه کرد

وی به زمزمه برخی اختلافات جدید در شورای جدید و همان اکثریت و اقلیت دوره چهارم نیز اشاره داشت و گفت: این موضوع اقلیت و اکثریت عینیت ندارد و هدف ما در این چهار سال کار تیمی است و شورا با تمام جدیت و اتفاق‌نظر کلی هر هفت نفر در این زمینه‌ها خواهد کوشید و از حاشیه‌ها دور خواهد شد.

نایب‌رئیس شورای شهر یاسوج ابراز داشت: ما در شورای دور پنجم و انتخاب شهردار باکسی عقد اخوت نبسته‌ایم و هرکجا که احساس کنیم کار برای مردم هست دفاع می‌کنیم و هرکجا هم ببینیم در جهت نارضایتی مردم بوده برخورد خواهیم کرد.

صفایی سرپرست جدید شهرداری یاسوج

آشنا به سرپرست جدید شهرداری یاسوج اشاره داشت و تصریح کرد: درست است که شهردار فعلی آقای جاوید تا 27 مهرماه حکم دارد اما طبق قانون بعد جلسه انتخاب شهردار جدید باید سرپرست انتخاب شود که در همین زمینه اولین شهردار زن پایتخت طبیعت خانم آذر صفایی امروز تا فردا حکم سرپرستی خواهند گرفت.

 

انتهای پیام/ر

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم