تازه های سایت

30. مرداد 1396 - 14:37
جمعی زیادی از مسوولان، چهره ها و شخصیت های سیاسی استان کهگیلویه و بویراحمد با ارسال پیام ها و یادداشت های جداگانه نسبت به انتخاب سید ضیا هاشمی از فرزندان این استان به عنوان سرپرست وزارت علوم واکنش نشان دادند.

به گزارش بویرخبرجمعی زیادی از مسوولان، چهره ها و شخصیت های سیاسی استان کهگیلویه و بویراحمد با ارسال پیام ها و یادداشت های جداگانه نسبت به انتخاب «سید ضیا هاشمی» از فرزندان این استان به عنوان سرپرست وزارت علوم واکنش نشان دادند.

جمعی از شخصیت ها همچون غلامرضا تاجگرون، غلام محمد زارعی و عدل هاشمی پور نمایندگان مجلس شورای اسلامی و همچنین حجت‌الاسلام سید محمد موحد نماینده اسبق کهگیلویه و بهبهان و محمد بهرامی شهردار سابق یاسوج با ارسال پیام های جداگانه در اینستاگرام و کانال تلگرامی خود نسبت به ابن اقدام واکنش نشان دادند.

در ادامه از نظر خوانندگان می‌گذرد:

 

عدل هاشمی در نامه ای به رئیس جمهور ضمن تبریک موفقیت کابینه در کسب رای اعتماد مجلس، از وی به خاطر انتصاب دکتر سید ضیاء الدین هاشمی به عنوان سرپرست وزارت علوم تقدیر و از وی ادامه کار سرپرست جدید را به عنوان وزیر خواسته است.

متن پیام تبریک و درخواست نماینده کهگیلویه بزرگ از دکتر حسن روحانی:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضور محترم ریاست جمهوری اسلامی جناب آقای دکتر حسن روحانی

با سلام و تحیّات فراوان و آرزوی توفیق بیش از پیش برای حضرتعالی و هیأت محترم وزیران که خوشبختانه با رأی بالایی اعتماد نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی را اخذ کردند. این مهم را صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم.

امیدواریم و تلاش می‌کنیم برنامه‌های ارائه شده با جدیت و تمام توان و تلاش، اجرایی و عملیاتی شوند تا رضایت مردم، مقام معظم رهبری و خدای بزرگ حاصل آید.

لازم میدانم از حسن انتخاب حضرتعالی در معرفی «سید ضیاء هاشمی» که از نخبگان و فرزندان شایسته زاگرس نشین و خطه جنوب می‌باشد تقدیر و سپاسگزاری نمایم.

بی شک این انتصاب نشانه درایت و حساسیت حضرتعالی است.

نظر به تعهد٬ سوابق و تجربیات ارزشمند علمی، پژوهشی و مدیریتی دکتر سید ضیاء هاشمی٬ توفیق در سمت سرپرستی و ادامه کار رسمی نامبرده در وزارت علوم٬ تحقیقات و فناوری به فضل پروردگار و همت رئیس جمهور محترم مورد انتظار و مایه خشنودی و امتنان این خطه شهید پرور و ولایتمدار ایران اسلامی است، که امیدوارم انجام شود.

خدایا چنان کن سرانجام کار

تو خشنود باشی و ما رستگار

۹۶/۵/۲۹ عدل هاشمی‌پور

خادم مردم در خانه ملت

 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی ضمن قدردانی از حسن انتخاب ریس جمهور محترم به سید ضیا هاشمی تبریک گفت.

در ابتدای این پیام لطف الله مسعودی تصدی سرپرستی وزارت علوم رابه دکتر سید ضیا هاشمی از نخبگان به نام استان کهگیلویه و بویراحمد تبریک گفت.

در ادامه این پیام ،وی ضمن قدردانی از حسن انتخاب ریاست محترم جمهور ،فضای مجلس را آماده سپردن کلید وزارت مهم و اثر گذار علوم به سید ضیا هاشمی دانست.

مهندس مسعودی افزود:از انجایکه دکتر هاشمی در سمت های دانشگاهی و از جمله مهمترین آن معاون فرهنگی وزیر علوم موفقیت های چشمگیری داشته است و در دولت تدبیر و امید با وجود همه تفاوت سلیقه ،توانست فضای فرهنگی دانشگاه ها را به سمت آرامش ،اعتماد و همگرایی سوق دهد و با تدبیر توانست،تهدیدها را به فرصتی برای همراهی بین اندیشه های متفاوت و بعضا ناهماهنگ در میان اهالی دانشگاه تبدیل نماید.

مدیر شرکت یادآور شد :شایسه است با توجه به اهمیت مسایل علمی و فرهنگی که اتفاقا بطور ویژه مد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز هست و با توجه به این سوابق و آمادگی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به اعتماد به توانایی ها و شایستگی های این فرزند برومند ایران اسلامی ،اینجانب به عنوان عضو کوچکی از خدمتگذاران به نظام مقدس و مردم عزیزو با حمایت نمایندگان فهیم مردم در مجلس شورای اسلامی و علی الخصوص نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی  از ریس جمهور محترم تقاضا داریم با معرفی دکتر سید ضیا هاشمی بعنوان وزیر علوم به مجلس شورای اسلامی ،گام دانشگاهیان و دلسوزان فرهنگ ،اندیشه و دانش را شیرین کنید.

 

پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان به دکتر سید ضیا هاشمی

در پیامی انتصاب شایسته و موفقیت آمیز  آقای دکتر سید ضیا هاشمی را به جامعه دانشگاهی کشور و بخصوص نخبگان و مردم فهیم استان تبریک گفت

دکتر آرمین محمودی گفت : نظر به شایستگی و توانمندی جناب آقای دکتر هاشمی که در کارنامه مدیریتی ایشان به وضوح می درخشد ، بخصوص در زمان معاونت فرهنگی وزارت علوم که با درایت و هوشمندی تمام در جهت دستیابی به خواست دانشجویان و استادان همگام با برآورده کردن مطالبات دانشجویی محیطی آرام ، با نشاط و دلپذیر در فضای آموزش عالی کشور ایجاد نمودند و  ضمن احترام به روحیه مطالبه گرانه جوانان دانشجو و رعایت ضوابط حاکم بر وزارت علوم و توجه به منویات رهبری در این امر موفق و کارنامه ای درخشان داشتند.

ضمن تبریک به ریاست محترم جمهور در انتخاب آگاهانه و  دقیق ایشان به عنوان سرپرست وزارت علوم ، مراتب خوشحالی خود را از دریافت این خبر مسرت بخش  اعلام و به همه فرهنگ دوستان و دانشگاهیان تبریک عرض می نمایم.

ان شاالله که در پرتو توجهات حق تعالی در مسیر موفقیت و ارتقای مدارج بالا تر موفق و در مناصب عالی تری افتخار خدمت به ملت شریف ایران و استان نصیبشان گردد.

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم