تازه های سایت

30. مرداد 1396 - 14:27
معاونت حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه و بسیج کشور در یاسوج گفت: عنوان جلسات تعلیم و تربیت برای کارگاه‌های ادبیات پایداری مناسب‌تر است.

به گزارش بویرخبر،معاونت حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه و بسیج کشور در یاسوج گفت: عنوان جلسات تعلیم و تربیت برای کارگاه‌های ادبیات پایداری مناسب‌تر است.

کارگاه آموزشی «شناخت گونه ها و قالب های نوشتاری برآمده از دفاع مقدس» با حضور مدرسان کشوری و علاقه‌مندان به ثبت خاطرات دفاع مقدس در یاسوج برگزار شد.

به گزارش کبنانیوز، کارگاه نویسندگی نویسندگان حوزه دفاع مقدس با حضور مدیرکل دفتر مطالعات سنجش و رصد کالاهای فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی، سردار علی ناظری معاونت حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه و بسیج کشور و نویسندگان استانی برگزار شد.

سردار علی ناظری معاونت حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه و بسیج کشور در این کارگاه که از آن به جلسات تعلیم و تعلم یادکرد اظهار داشت: حضور اساتید از سراسر کشور در این جلسات و طرح مسائل مختلف باعث تألیف کتاب‌های مختلف و نوشته‌ها می‌شود که خود فرهنگ می‌آفریند.

وی یکی از رسالت‌های مهم نویسندگان دفاع مقدس را معرفی الگوهای ارزشمند در دفاع مقدس و تبیین نقش مردم در این پیروزی دانست و در مورد این کارگاه آموزشی گفت: مشارکت چندین دستگاه در برگزاری چنین جلساتی اهمیت دادن به مسئله قلم و نویسندگی و بیان حماسه‌آفرینان اقشار مردم هست و این خیلی خوب هست و قابل‌تحسین است.

گفتنی است پایان‌بخش برنامه‌های امروز دو نهاد فرهنگی حوزه هنری و کنگره سرداران شهید استان مراسم رونمایی از کتاب «مقاومت خندقیان» و شب خاطره آزادگان استان است.

تصاویر رونمایی کتاب «مقاومت خندقیان» در یاسوج

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم