تازه های سایت

24. تير 1396 - 13:07
روزنامه ابتکار به مدیر مسئولی وکیلی از نمایندگان تهران و از اعضای هیئت رئیسه مجلس که نزدیکی زیادی به دولت دارد در جدیدترین نظرات در مورد کابینه دوازم از گمانه حضور پنج کهگیلویه وبویراحمد در این کابینه خبر داده است.

به گزارش بویرخبر،در شرایطی که حسن روحانی، رئیس‌جمهوری دولت یازدهم و رئیس‌جمهوری منتخب دولت دوازدهم، این روزها به دنبال رایزنی و بررسی گزینه‌های خود برای بستن ترکیب کابینه دوم خود است، دیگران نیز از ظن خود یار ماجرا شده‌اند.

برخی گمانه‌زنی می‌کنند و برخی نیز در گمانه‌زنی‌هایشان تلاش می‌کنند با مطرح کردن نام برخی چهره‌ها، آن‌ها نه حتی اگر برای گزینه‌های نهایی حضور در دولت که لااقل برای سمت‌های دیگر معرفی کنند. عده‌ای به دنبال سهم‌خواهی هستند و عده‌ای نیز به سهم‌خواهی متهم می‌شوند.

برخی معتقدند که روحانی باید با آن‌ها در این باره گفت‌وگو و مشورت کند و از آن‌ها نظر بگیرد و برخی نیز بدون سروصدا در حال کمک به روند شکل‌گیری کابینه هستند. با این همه، چنان که از سخنان نزدیکان رئیس‌جمهوری بر می‌آید، روحانی علی‌رغم همه مشورت‌ها، توصیه‌پذیر نیست و در نهایت شخص وی درباره انتخاب کابینه‌اش تصمیم نهایی را خواهد گرفت.

با این همه، برخی شنیده‌ها از منابع معتبر و موثق گزینه‌هایی را برای تصدی صندلی‌های کابینه مطرح کرده‌اند که به نظر می‌رسد نزدیک‌ترین گمانه‌زنی‌ها به واقعیت باشد.

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم