تازه های سایت

23. تير 1396 - 19:10
شهرداری یاسوج به خبر برکناری معاونان شهردار که در فضای مجازی منتشر شده است واکنش نشان داد و اعلام کرد استعفاء معاونان پذیرفته شد.

به گزارش بویرخبر،روابط عمومی و بین الملل شهرداری یاسوج در گفت و گو با این پایگاه خبری اظهار کرد: عمده نیروهای کلیدی و مسئولیت دارشهرداری یاسوج قراردادی هستند که درهمه دوره های قبل ازشهردارفعلی ؛ معاون، مدیر ویا مسوولیت واحدی را برعهده داشتند.

رحیم زاده با اشاره به اینکه تنهادراین دوره ده ها مکاتبه و صورتجلسه ازطریق استانداری و سایردستگاه ها برای حذف این مناصب باشهرداری صورت گرفته افزود: معاونان شهرداری بر اساس همین مکاتبات استعفاء داده بودند که مورد پذیرش شهردار واقع شده است .

وی بیان کرد: تصمیم گیری دراین خصوص به بعد موکول شود که این امر به تشکیل پرونده برای شهردار یاسوج و ارجاع به تخلفات وزارت کشورشده است و به همین دلیل معاونان شهردار داوطلبانه در راستای این اقدام استعفاء دادند.

رحیم زاده گفت: براین اساس سایرمسوولان مشابه درشهرداری درخواست استعفاء داده اند که فعلا برا جلوگیری از تعطیل شدن کارشهروندان موافقت نشده است ومعاونت های مستعفی نیزبه جهت جلوگیری ازخدشه درکارهای شهرداری و شهروندان به صورت غیررسمی به فعالیت خودادامه می دهند.

وی بیان کرد: شهرداری یاسوج  فعالیتهای انجام شده دراین دوره رامدیون این تیم مدیریتی می داند و از زحمات و تلاشهای شبانه روزی و صادقانه انها تشکرمی کند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم