تازه های سایت

31. خرداد 1396 - 13:28
سردار شهابی فر با ارسال متنی به این پایگاه خبری تحلیلی در واکنش به خبر و کلیپ کذب سلاخی وی به دست گروه تروریستی داعش واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه خبری بویرخبر،سردار شهابی فر با ارسال متنی به این پایگاه خبری_تحلیلی در واکنش به خبر و کلیپ کذب سلاخی وی به دست گروه تروریستی داعش واکنش نشان داد

 متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 باعرض سلام ادب، احترام و توفیق روز افزون و سلامتی برای مقام معظم رهبری و عموم عزیزان.

اینجانب سرتیپ دوم پاسدار عوض شهابی فر، سرباز کوچک ولایت و خدمتگذار صدیق ملت بزرگ ایران در دفاع از مرزها و مقابله با تکفیری های داعش، که در سایت ها فیلم مجروحیت مارا پخش کرده اند تحت عنوان اینکه به دست داعش اسیر و خواسته اند قلبم را در بیاورند، این خبر کذب محض است.

در شب ٢٢ بهمن سال٩١ در استان حلب در تاریکی شب به کمین داعش افتادم و مورد هدف رگبار انها قرار گرفتم و تعداد٢٧ تیر به بدنم اصابت نمود که به شدت مجروح شدم اما توفیق شهادت را نداشتم.

آری در دوران دفاع مقدس و عملیات های گسترده و متعدد جهادی در عراق و سوریه بارها و بارها در محاصره دشمن قرار گرفتم اما با شجاعت و بی باکی و ایمان و عشق به هدفم حلقه محاصره دشمن را شکستم و اسیر نشدم.

(داعش و امثالهم کوچکتر از ان هستند که بتوانند چریک باتجربه و جنگ ازموده بویراحمدی را در میدان نبرد به اسارت بگیرند) در جنگ و میدان نبرد همیشه انها بوده اند که اسیر تاکتیکهای ما بوده اند، اینجانب اسارت را ننگ ابدی خود دانسته و میدانم و در میدان نبرد مردانه میجنگم و تا آخرین گلوله که در جان اسلحه خویش دارم دشمن توان و جرات نزدیکی به این سرباز بویراحمدی ولایت را ندارند.

بسیار خوشحال هستم که آسایش و سلامتی خود را فدای امنیت عمومی شما ملت بزرگ و انقلابی کرده ام.

(سردار عوض شهابی فر)
 

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم