تازه های سایت

26. اسفند 1395 - 13:18
مسئول سازمان بسيج سازندگي سپاه فتح استان خبر داد
اعزام 32 گروه جهادي به مناطق محروم استان كهگيلويه و بويراحمد
مسئول سازمان بسيج سازندگي سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: 800 نفر ازجهادگران در قالب 32 گروه جهادي به مناطق محروم شهرستانهاي دنا، بويراحمد، كهگيلويه، بهمئي، لنده، گچساران و شهر حميديه استان خوزستان اعزام شدند.

به گزارش بویرخبر،رضا رنجبر در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری يكي از ماموريتهاي مهم اين سازمان را محروميت زدايي ای نهاد در خدمت بی منت به مردم دانست و افزود: در راستاي اين رسالت ارزشمند، 800 جهادگر در قالب 32 گروه دانشجويي ، محلات، عشايري، زنان و دانش آموزي به مناطق محروم شهرستانهاي دنا، بويراحمد، كهگيلويه، بهمئي، لنده، گچساران و شهر حميديه اعزام شده اند.
وي با بیان اینکه اين گروهها در بازه زماني 25 اسنفند 95 لغايت 12 فروردين 96 به این مناطق اعزام شده اند، تصریح کرد:هدف از اعزام اين جهادگران به مناطق محروم و كم برخوردار فعاليت و ارائه خدمات در عرصه هاي عمراني، كشاورزي، فرهنگي، بهداشت و سلامت و آموزشي است.
مسئول سازمان بسيج سازندگي سپاه فتح استان  به همکاری بی شائبه مسئولان در راستای این امر خبیر اشاره داشت و افزود: مسئولين همانند گذشته بيش از پيش در كنار عزيزان جهادگر به اين مناطق محروم و كم برخوردار خدمت رساني كنند.

انتهای پیام/ر

 

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم