تازه های سایت

19. دى 1395 - 11:54
رئیس ستاد انتخاباتی مشترک اقوام ایرانی گفت: آقایان مطهری، پزشکیان و شمخانی سه گزینه احتمالی ستاد ما برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خواهند بود و به‌ زودی ما با هر یک از این افراد نشست انتخاباتی برگزار خواهیم کرد.

به گزارش بویرخبر،محمد محمدرضایی رئیس ستاد انتخاباتی مشترک انتخاباتى اقوام ایرانی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به آخرین تحرکات سیاسی این ستاد اظهار داشت: آقای روحانی به بسیارى از وعده‌هایش عمل نکرد ریزش آرای وی در دوازدهمین دوره انتخابات حتمی است.

وی افزود: ستاد مشترک انتخاباتى اقوام ایرانی به جهت اینکه اتفاقات سال 84 تکرار نشود و اصلاح‌طلبان مجدداً رودست نخورند، به دنبال گزینه‌هایی خواهد بود که از شانس رأی آوری بیشتری برخوردارند.

رئیس ستاد مشترک انتخاباتى اقوام ایرانی تأکید کرد:‌ آقایان مطهری، پزشکیان و شمخانی سه گزینه احتمالی ستاد متبوع ما برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خواهند بود و به‌زودی ما با هر یک از این افراد نشست انتخاباتی برگزار خواهیم کرد.

محمدرضایی در موردحمایت ستاد مشترک انتخاباتى اقوام ایرانی از شمخانی که چندی پیش خبر آن را رسانه‌ای کرده بود، گفت: هنوز پاسخی از سوی آقای شمخانی دریافت نکرده‌ایم و منتظر اعلام نظر وی هستیم. در صورت امتناع ایشان از حضور در رقابت انتخاباتى گزینه‌هاى مطرح دیگرى در دستور کارخواهیم گذاشت.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم