تازه های سایت

پربازدیدها

28. آذر 1395 - 10:46
برخی از شرکت کنندگان در آزمون استخدامی علوم پزشکی یاسوج نسبت به اسامی پذیرفته شدگان در این آمزمون در جلوی استانداری کهگیلویه وبویراحمد تجمع کردند.

به گزارش بویرخبر،چندی است که شائبه استخدام های فله ای در ادارت استان و بازگو شدن آن از سوی تنی چند از مسئولان فضای استان را ملتهب کرده است.

این استخدام ها که به عنوان فاکیلی و یا رانت در برخی از ادارت از سوی برخی پایگاههای خبری رسانه های شده است باعث تعجب نمایندگان مردم در مجلس و مدیران استانی نیز شده است.

در همین زمینه برخی از شرکت کنندگان  در آزمون استخدامی علوم پزشکی یاسوج که در آزمون استخدامی این دانشگاه شرکت کرده بوند نسبت به  نتایج این آزمون واکنش نشان دادند.

این افراد با تجمع در جلوی استانداری با در دست داشتن بنری با مضموم اینکه آقای خادمی(استاندار) لطفاً به داد ما جوانان برسید اعتراضات خود را نشان دادند.

این دانشجو.یان در گفتگو با خبرنگار ما ابراز داشتند: ما جوانان این استانیم و خواهان اجرای عدالت هستیم  چرا کسی به داد ما نمی رسد.

یکی از این تجمع کنندگان با بیان اینکه ما می خواهیم حق به حقدار برسد و حق ما ضایع نشود گفت: چطور می شود آزمونی برگزار شود و تمامی پذیرفته شدگان غیربومی باشند.

این شرکت کننده در آزمون استخدامی علوم پزشکی تصریح کرد: امروز صدای استخدام های فله در ادارت استان کل فضای استان را در برگرفته  است و نتجیه این آزمون هم شائبه برانگیز است.

 

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم