تازه های سایت

پربازدیدها

18. آبان 1395 - 8:48
طی حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد، فرشید کرمی به عنوان معاون توسعه، منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

به گزارش بویرخبر،طی حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد، فرشید کرمی به عنوان معاون توسعه، منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

بنا بر این گزارش، در این آئین جهانبخش ایزدپور با قدردانی از عملکرد جهانبخش عنبریان معاون سابق پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان، اظهار کرد: انتظار می رود، آقای «کرمی» در راستای اهداف انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری اقدامات و عملکرد خوبی به جامعه ورزشی ارائه دهد.

فرشید کرمی معاون جدید توسعه، منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد در آئین معارفه خود، اظهار کرد: اهل حاشیه نیستم و در چارچوب وظایف و اختیارات خود عمل می کنم و از آن عدول هم نمی کنم. نه در کار کسی دخالت می کنم و نمی گذارم کسی در کارم دخالت کند و اگر قرار باشد که اینجوری نباشد، یک روز هم معاون نمی باشم.

کرمی در ادامه با بیان اینکه فقط در حیطه وظایف خود کار خواهم کرد، تصریح کرد: حریم ها باید حفظ شود، هر کدام از همکاران روی سر من جای دارند، حریم های قانونی باید حفظ شود.

وی با بیان اینکه قانون وظایف و اختیارات هر کدام از معاونان را مشخص کرده است، افزود: اضافه کاری ها، مرخصی ها و مناقصه های و سایر امورات اداری و مالی بر عهده من است. هر کارمندی که از جان و دل برای ورزش مایه گذاشت، قطعاً از حق الزحمه بیشتری برخوردار خواهد شد.

کرمی گفت: هیچ کس حق دخالت در کار من را ندارد.

فرشید کرمی با پیشنهاد مدیرکل ورزش و موافقت معاونت وزارت ورزش و طی حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد به این سمت منصوب شد. وی جایگزین جهانبخش عنبریان شد.

گفتنی است استاندار کهگیلویه و بویراحمد 15 آبان در نشست شورای برنامه ریزی استان خواستار گزارش اداره‌کل ورزش و جوانان استان شد که مدیرکل مربوطه در نشست حضور نداشت و شاکری معاون ورزش و جوانان در این خصوص گفت: جهانبخش ایزدپور به دلیل چند مزایده در نشست حضور پیدا نکرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ معاون ورزش و جوانان گفت: مدیرکل ورزش و جوانان نسبت به جلسات شورای برنامه‌ریزی بی‌توجه است و از حضور وی در نشست‌های بعدی جلوگیری می‌شود.

به نظر می رسد ایزدپور با این تغییرات می خواهد در نشست های بعدی شورای برنامه ریزی با دست پر حضور یابد و ترکیب این اداره کل برای مصاف با استاندار را حساب شده تر به میدان بفرستد.

باید دید در مصاف ایزدپور و استاندار کهگیلویه و بویراحمد کدام یک پیروز میدان خواهد شد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم