تازه های سایت

15. مهر 1395 - 10:05
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به منش مسئولان در اداره کشور اشاره داشت و گفت: باید کسانی بر سر کار باشند که مطیع ولایت و انقلابی باشند و برای مردم کار کنند.

به گزارش بویرخبر،سردار سرلشکر عزیز جعفری صبح امروز در آیین اختتامیه کنگره ملی سرداران شهید و 1880 شهید استان کهگیلویه و بویراحمد  با تأکید بر اینکه شهیدان با صداقت و اخلاص و معنویت در دفاع مقدس حضور پیدا کرده و از کیان اسلام دفاع کردند،گفت:شکوه و معنویتی که در کنگره شهدا دیده می‌شود به دلیل اخلاص مردم و حضور پر شور آن‌ها در صحنه است.

 

وی عنوان کرد: به دلیل اخلاص، معنویت و ایمان مردم انقلابی، ولایتمدار و همیشه در صحنه کهگیلویه و بویراحمد فضای برگزاری کنگره ملی 1880 شهید این استان حال و هوای خاصی دارد،ابراز کرئ: یادواره شهدا  یک پاسداری از فرهنگ شهدا و ترویج روحیه ایثار و شهادت در جامعه است.

 

باید شکر گذار نعمت ولایت بود

فرمانده سپاه پاسداران با بیان این که باید نعمت اسلام و نعمت ولایت فقیه را قدردان باشیم خاطرنشان کرد: حرف ولی امر خود را اطاعت کردیم و امروزه ثمره آن را با پیشرفت‌های چشمگیر می‌بینیم.

 

امروز ایران کشوری امن و با ثبات است

جعفری با تاکید بر ایکنه مردم ایران اسلامی پای بیعت روز اول با امام و رهبرشان هستند، افزود: مردم با بصیرت و انقلابی ایران عزیز و استان کهگیلویه و بویراحمد در همه میدان‌های جهاد با دشمن، کفار و مخالفین انقلاب اسلامی آماده هستند.

 

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: اگر این وضعیت در کشور استمرار داشته باشد لطف خدا شامل حال ما خواهد بود و دشمنان با همه برنامه‌ریزی‌ها هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند

.

مسئولان اجرایی کشور روحیه انقلابی داشته باشند

جعفری به منش مسئولان در اداره کشور اشاره داشت و گفت: باید کسانی بر سر کار باشند که مطیع ولایت و انقلابی باشند و برای مردم کار کنند.

 

وی ابراز کرد:اخلاق و شأن اسلامی وظیفه یک مدیر است  و تفکر مسئولین در داخل کشور باید تفکری جهادی و انقلابی و الگو گرفته از مدیریت جهادی زمان دفاع باشد.

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم