تازه های سایت

27. مرداد 1395 - 12:43
استاندار کهگیلویه وبویراحمد با بیان این موضوع که امروز تنش آبی به مشکل فراگیر جامعه بدل شده است،تصریح کرد:مشکل آب امروز یک معظل سیاسی و امنیتی در سطح جهان شده و آثار مخرب آینده بیشتر به چشم خواهد خورد.

به گزارش بویرخبر،سید موسی خادمی صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیران جدید و پیش  اب و منطقه کهگیلیوه وبویراحمد به مشکلات مهم در حوزه مالی ادارت اشاره کرد و گفت: بیشر مدیران استانی و حتی کشوری امروز از مشکلات تأمین منابع رنج می برند.

 

باید به فکر آینده گان بود

وی به برطرف کردن مشکلات عدیده در حوزه آب اشاره کرد و گفت:باید بیشتر از گذشته و با فراغ جمعی در صدد برطرف کردن این مشکلات در استان بود.

 

مشکل آب امروز یک مشکل فراملی است

استان کهگیلویه وبویراحمد با تأکید بر این موضوع که امروز مشکلات آب یک مشکل فراملی و حتی سیاسی است، گفت:محدودیت منابع در صنعت و مدیریت آبی کشور امروز بیشتر از گذشته احساس میشود.

 

آب یک مسئله سیاسی شده است

خادمی با بیان این موضوع که  امروز تنش آبی به مشکل فراگیر جامعه بدل شده است،تصریح کرد:مشکل آب امروز یک معظل سیاسی و امنیتی در سطح جهان شده و آثار مخرب آینده بیشتر به چشم خواهد خورد.

 

وی بیان کرد:اگر امروز به فکر نباشیم در اینده مشکلات فراگیر تری دامن گیر مان خواهد شد.

 

راه حل عبور از بحران کنونی احداث سد است

استاندار کهگیلویه وبویراحمد  با بیان اینکه بیشتر آب های سطحی استان امروز به هدر می رود، گفت: در این  زمینه باید با ساخت سد سازی و سد بندها به دنبال حفاظت از فضای آبی برای آیندگان باشیم.

 

به داشتن مدیران همچون لطفی افتخار می کنیم

خادمی در ادامه با  تقدیر اززحمات لطفی مدیر پیش آب منطقه کهگیلویه وبویراحمد گفت: لطفی یکی از مدیران صادقبا علم و آرام این استان بود که باید به داشتن چنین مدیرانی افتخار کرد.

 

وی وجود مدیران استانی از جمله داودی را منبع خیر و برکت دانست و افزود: مدیران استانی درد این استان را فهمیده اند و برای استان تلاش خواهند کرد.

 

استان کهگیلویه وبویراحمد  با تقدیر از حضور مردم در سفر ریاست جمهوری به استان نیز گفت:حضور با شکوه مردم این دیدار در پیشواز از رئیس جمهور نشان از اوج اقتدار، ایستادگی و محبوبیت این مردم از مسئولان را نشان داد که باید به داشتن چنین مردمی افتخار کرد.

 

انتهای پیام/ر

نظرات کاربران

نظرخواهی

آیا با تغییر نام کهگیلویه وبویراحمد به نامی دیگر موافقیت؟!