تازه های سایت

27. تير 1395 - 13:27
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: طارمی اشتباهی کرد که نباید آن را با یکسری کارها بدتر کنیم و باید به گونه‌ای کار کنیم که کمترین آسیب به این بازیکن برسد.

به گزارش بویرخبر،علی‌اکبر طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین وضعیت مهدی طارمی با باشگاه پرسپولیس و همچنین بحث حضور مربی  جدید در این تیم صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید.

فارس: طارمی در حالی بامداد امروز به تهران آمد که نام او هنوز در سایت باشگاه ریزه‌ اسپور ترکیه وجود دارد.

به هر حال باید یکسری از راه‌های قانونی طی شود. ما درخواست آی‌تی‌سی طارمی را به این باشگاه ارسال کرده‌ایم و مراحلی هست که باید اجرایی شود. قطعا در صورت انجام همه کارها نام طارمی از روی سایت باشگاه ترکیه‌ای حذف خواهد شد.

فارس: صحبت از این است که احتمالا طارمی دچار محرومیت شود. برای این موضوع فکری کرده‌اید؟

به هر حال بحث‌های قانونی وجود دارد و ما به دنبال این هستیم تا کمترین آسیب به این بازیکن وارد شود. به هر حال طارمی قراردادی امضا کرده و باید دید که تیم ترکیه‌ای چقدر در این میان حق دارد و باید همه چیز مشخص شود. طارمی اشتباهی کرده که نباید آن را بدتر کرد و نباید به گونه‌ای عمل کنیم که به این بازیکن آسیب وارد شود. او خودش متوجه شد که اشتباه کرده و ما هم به دنبال این هستیم تا همه چیز به صورت قانونی انجام شود.

فارس: حالا که طارمی به پرسپولیس برگشته برخی از تحلیل‌ها در این باره نوشته می‌شود که با این کار مسئولان باشگاه پرسپولیس نشان داده‌اند که نام طارمی از نام باشگاه پرسپولیس بزرگ‌تر است و به نوعی بازیکن‌سالاری انجام شده است.

اینکه دیگران چه می‌گویند و چه می‌نویسند به من ارتباطی ندارد و من به تحلیل‌ها و نوشته‌ها جوابی نمی‌دهم. البته به همه اصحاب رسانه‌ها احترام می‌گذارم اما اینکه یک شانی بالا یا پایین شود جزو عوارض کار ماست و ما فکر همه چیز را کرده بودیم. بدون شک همه زحمات ما برای بالا رفتن نام و شان باشگاه پرسپولیس است و در این راه به کمک هواداران نیاز داریم.

فارس: اینکه گفته می‌شود اردوی پرسپولیس در آمریکا برای نیم‌فصل منتفی شده صحت دارد؟

باید بگویم اصلا اردویی تصویب نشده بود که بخواهد منتفی شود. مطمئنا هر زمان اردو یا سفری قطعی شود به صورت رسمی آن را اعلام می‌کنیم اما باید بگویم همین حالا دعوت‌نامه‌های زیادی از تیم‌های ملی آسیایی و حتی باشگاه‌های انگلیسی به دست ما رسیده و خواهان بازی با ما شده‌اند اما ما باید ابتدا شرایط تیم خودمان و بازی‌هایمان را بسنجیم و سپس با کادر فنی هماهنگ کنیم تا اگر به صلاح تیم بود این بازی‌ها را انجام دهیم.

فارس: گفته می‌شود به جای مصطفی قنبرپور یک مربی جدید به کادر فنی پرسپولیس اضافه شود. این موضوع را تایید می‌کنید؟

فعلا که بحث خاصی مطرح نیست و این موضوع تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم در دستور کار ما قرار ندارد. باید ببینیم در آینده چه می‌شود اما چیزی که مشخص است این است که بحثی برای انتخاب مربی جدید انجام نشده است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم