تازه های سایت

15. تير 1395 - 12:22
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کهگیلویه و بویراحمدگفت: بر اساس برنامه های این سازمان در سال آتی پیش بینی دوهزار شغل پایدار در عرصه های اقتصادی شده است.

به گزارش بویرخبر،رضا رنجبر پیش ظهر امروز در اولین جلسه ارتقاء تولید و اشتغال روستایی با محرومیت اقتصاد مقاومتی گفت:یکی از مهمترین مأموریت بسیج سازندگی و سپاه توجه به مولفه های اقتصاد مقاومتی با توسعه عرصه های اقتصادی در روستاها است.

 

اعطای 13میلیاردتومان به عرصه کاران اقتصاد مقاومتی در سال گذشته

وی اجرای 870عرصه اقتصادی با 1500اشتغالزایی را یکی از برنامه شاخص این نهاد در سال گذشته دانست و افزود: بسیج سازندگی در سال گذشته بیش از 13میلیارد تومان تسهیلات با بهره چهار درصد را به متقاضیان این امر اختصاص داده است.

 

ایجاد دوهزارشغل در عرصه های اقتصادی

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر این موضوع که  برنامه های جدید این سازمان توسعه و رشد عرصه های اقتصادی با اشتغالزایی بیش از 2000هزار نفر در سال جدید خواهد بود، بیان کرد: در جلسه ای که هفته آینده با حضور مسئولان عالی رتبه کشوری در تهران برگزار خواهد شد برنامه های جدید این سازمان در استان را ارائه خواهیم داد.

 

رنجبر به همکاری بسیج سازندگی با قرارگاه قرب کوثرنیز اشاره کرد و گفت: این نهاد با همکاری قرارگاه کوثر توانسته در بیشتر مناطق محروم استان نیازمندیهای مردم این منطقه را برطرف کند که ساخت مسجد، خانه بهداشت، مدرسه، پل در قالب اردوهای جهادی از این برنامه بوده است.

 

انتهای پیام/ر

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم