تازه های سایت

27. ارديبهشت 1395 - 14:06
نماینده مردم چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس اضافه کرد: با این تفاسیر و با ده‌ها و بلکه صدها ضرر و زیان دیگری که از رهگذر برجام نصیب ملت شده، باید گفت این دولت است که در برابر ملت باید شرمنده و شرمسار باشد.

به گزارش بویرخبر،حجت‌الاسلام سید علی محمد بزرگواری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج با اشاره به اظهارات هاشمی رفسنجانی در دانشگاه آزاد قزوین مبنی بر شرمساری برخی‌ها پس از برملا شدن دستاوردهای برجام توسط دولت اظهار کرد: آقای هاشمی راست می‌گوید، اگر دولت این دستاوردها را که موجب تحریم بیشتر، تهدید و تحقیر دشمن بوده، برملا کند همه نزد خانواده‌هایمان شرمسار خواهیم شد.

وی ادامه داد: از دستاوردهای برجام این است که وقتی آقای ظریف وزیر خارجه جمهوری اسلامی و رأس محور مقاومت، قصد تسلیت گفتن شهادت فرمانده نظامی حزب‌الله لبنان را دارد با تهدید مقامات آمریکایی روبه‌رو می‌شود.

نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی به یکی دیگر از دستاوردهای برجام اشاره کرد و گفت: دستاورد دیگر این است که حکام بیابانگرد آل‌‌سعود با زبانی درازتر از گذشته در منطقه مشغول گرد و خاک کردن مقابل محور مقاومت هستند.

بزرگواری عنوان کرد: بسته شدن درب‌های حج بر روی ملت از دستاوردهای برجام است که رژیم عقب مانده سعودی را در مقابل ایران اسلامی قرار می‌دهد.

این نماینده مردم چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس اضافه کرد: با این تفاسیر و با ده‌ها و بلکه صدها ضرر و زیان دیگری که از رهگذر برجام نصیب ملت شده، باید گفت این دولت است که در برابر ملت باید شرمنده و شرمسار باشد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم