تازه های سایت

23. ارديبهشت 1395 - 14:34
تغییر در استانداران که زمزمه ان پس از انتخابات مجلس شنیده می شد با برکناری مقتدایی در خوزستان کلید خورد.

به گزارش بویرخبر،به نقل از خبرگزاری ها؛ در حالیکه امروز قرار بود نشست خبری استاندار خوزستان برگزار شود، ناگهان معاون وزیر کشور برای تودیع وی وارد استانداری خوزستان شد تا مقتدایی طعم برکناری را بچشد.

عبدالحسن مقتدایی که در هفته جاری حدود ۲۰نفر را در سطح فرمانداران و مدیران ستادی جابه‌جا کرده بود و قرار بود امروز و فردا نیز این روند ادامه داشته باشد، ناگهان با حضور مقیمی تودیع شد.

مراسم تودیع استاندار خوزستان به صورت ناگهانی و بدون حضور خبرنگاران هم اکنون در استانداری خوزستان در حال انجام است و حتی خبرنگاران که برای پوشش برخی جلسات به استانداری خوزستان رفته بودند، به بیرون هدایت شدند.

شایان ذکر است فرج الله خبیر معاون سیاسی استانداری خوزستان به عنوان سرپرست استانداری خوزستان معرفی شده است.

این در حالی است که طبق اعلام قبلی روابط عمومی استانداری خوزستان، قرار بود امروز نشست خبری استاندار خوزستان با حضور اصحاب رسانه برگزار شود.

استاندار خوزستان در روزهای گذشته فرمانداران اندیمشک، شوشتر، دزفول، و جمعی دیگر از مسئولان استانی را تغییر داده بود.

انتصابات جدید فرماندار خوزستان با انتقاد برخی حامیان دولت و اصلاح‌طلبان همراه بود.

قائم مقام وزیر کشور: مقتدایی بازنشسته شد

حسینعلی امیری، قائم مقام وزیر کشور گفت: استاندار خوزستان مدت‌ها قبل درخواست بازنشستگی کرده بود اما وزیر کشور به دلیل شرایط انتخابات با این موضوع مخالفت کرد.

وی که بصورت غیرمنتظره به خوزستان سفر کرده بود، در گفتگویی با ایرنا ادامه داد: در حال حاضر با توجه به اصرار استاندار خوزستان با بازنشستگی وی موافقت و با حکم وزیر کشور به عنوان مشاور وی منصوب شد.  بنابراین تا تعیین استاندار جدید، فرج الله خبیر معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان سرپرستی این استانداری را برعهده دارد.

استاندار خوزستان در روزهای گذشته فرماندار شوشتر، فرماندار دزفول، و جمعی دیگر از مسئولان استانی را تغییر داده بود.

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم