تازه های سایت

22. ارديبهشت 1395 - 16:27
آیین تکریم و معارفه سرپرستان جهاددانشگاهی واحد کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون هماهنگی و توسعه جهاددانشگاهی کشور و معاون سیاسی و ‌امنیتی استانداری برگزار شد.

به گزارش بویرخبر،آیین تکریم و معارفه سرپرست پیشین و جدید جهاد دانشگاهی واحد کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون هماهنگی و توسعه جهاددانشگاهی کشور و معاون سیاسی و ‌امنیتی استانداری استان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور سیدسعید هاشمی ـ معاون هماهنگی امور مجلس جهاددانشگاهی، چهارلنگ ـ مدیرکل هماهنگی امور استانهای جهاد دانشگاهی و مسئولان استانی برگزار شد و محمد سبحانی به عنوان سرپرست جهاددانشگاهی واحد استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

۲۳۰۹۲

در این آئین شمس‌الله رشیدی سرپرست پیشین جهاد دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تاجگردون تاج سر من است، اظهار کرد: من سرباز تاجگردون هستم، بخاطر مسائل کوچک از جمله پست و مقام هیچ‌گاه به آقای تاجگردون رو نزدم. افتخار می‌کنم که نیروی تاجگردون هستم. وی هیچ اطلاعی از تغییر من ندارد.

رشیدی همچنین در این آئین به بیان عملکرد خود پرداخت و گفت: ۴۵ دوره آموزشی در سال ۹۴ برگزار کردیم. ساماندهی و سالم سازی حوزه مالی از دیگر اقداماتی بود که بر روی آن تاکید داشتیم.

تدوین پیش‌نویس طرح تکاپو فرهنگی، عضویت در شورای فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد، طراحی آزمون‌های فرهنگی در دانشگاه، تدوین پروپزال آموزشی از دیگر اقدامات دوران خدماتی بود که رشیدی به آنها اشاره کرد.

برگزاری اولین همایش روز ارتباطات و روابط عمومی، تفاهم‌نامه‌هایی با دستگاه‌های از دیگر خدمات رشیدی عنوان شد.

 در فضای مجازی رفتن آقای رشیدی را به آقای تاجگردون ربط دادند که در آئین تودیع و معارفه رشیدی بارها با نام بردن از غلام رضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت از او حمایت کرد و رفتنش را بی‌ربط با وی دانست.

همچنین محمد سبحانی سرپرست جدید جهاد دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد در آئین معارفه خود، اظهار کرد: من شعار نمی‌دهم و در آینده ثابت خواهد شد.

وی افزود: همه باید با همدلی و تعامل برای توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد و انجام وظایف محوله تلاش و از حاشیه‌ها دوری کنیم.

سبحانی از آقای رشیدی قدردانی کرد.

در این مراسم طی حکمی از سوی حمیدرضا طیبی ـ رییس جهاد دانشگاهی، دکتر محمد سبحانی به عنوان سرپرست جهاددانشگاهی واحد استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

گفتنی است، در نامه‌ای جداگانه از سوی رییس جهاددانشگاهی از تلاش و زحمات شمس‌الله رشیدی در طول مدت ۱۷ ماه سرپرستی جهاددانشگاهی واحد استان کهگیلویه و بویراحمد تقدیر شد.

“محمد سبحانی” دارای مدرک تحصیلی دکتری مدیریت منابع انسانی و۵۱ سال سن است که سوابقی همچون مدیریت مالی ذیحسابی جهاددانشگاهی استان خوزستان از سال ۷۳ تا ۸۴ ، مدیریت مرکز پزشکی جهاددانشگاهی استان خوزستان ۸۴ تا۸۶، معاونت پشتیبانی جهاددانشگاهی استان خوزستان از سال ۸۶ تا ۹۰، معاون پشتیبانی آموزش عالی جهاددانشگاهی خوزستان از سال ۹۲ تا ۹۵ و رییس هیئت مدیره بنیاد توسعه کارآفرینی استان خوزستان از سال ۸۷ تا ۹۵ را در کارنامه خود دارد.

 

انتهای پیام

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم