تازه های سایت

پربازدیدها

18. ارديبهشت 1395 - 12:54
مسئول بسیج سازندگی کهگیلویه وبویراحمدبه ظرفیت های نهفته استان در امر اقتصادی و صنعتی اشاره کرد و افزود:یکی از ماموریت های مهم سازمان بسیج سازندگی رفع مشکلات مردم درنقاط محروم از جمله آب، راه، اقتصاد معیشتی و درمان در مناطق محروم است که به صورت جدی ورود پیدا کرده است.

به گزارش بویرخبر،سرهنگ رضا رنجبر در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری به تبریک سالروز تشکیل بسیج سازندگی به نقش بسیج در راستای اقدام و عمل مناسب در راستای توسعه اقتصاد مقاومتی و عینیت بخشیدن به مولفه آن اشاره کرد و گفت:بسیج سازندگی کهگیلویه وبویراحمد در راستای اقدام و عمل در راستای اقتصادی مقاومتی طرحهای مهمی را در دست اقدام داشته که نشانه بارز آن اجرای 800پروژه اقتصادی زود بازده در سال گذشته است.

 

اشتغالزایی 1500نفردر طرح های اقتصادی بسیج

وی به اشتغالزایی 1500نفر در راستای توسعه اقتصادی مقاومتی اشاره کرد و افزود:بسیج سازندگی با توجه به رسالت خود در راستای توسعه اقتصادی و توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری از سال 92تا سال 95برنامه های مهمی را در استان به مرحله اجرا گذاشته است.

 

اجرای 1500پروژه اقتصادی با 2هزار نفر اشتغالزایی

مسئول بسیج سازندگی کهگیلویه وبویراحمد به اجرای 1500پروژه زود بازده اقتصادی در سال 95اشاره کرد و ابراز داشت: بسیج سازندگی با توجه عینیت بخشیدن به شعار سال و اقدام عمل مناسب در راستای اقتصاد مقاومتی 1500پروژه اقتصادی با اشتغالزایی 2هزار نفر را اجرا خواهد کرد.

 

اقتصادی مقاومتی نسخه ای شفابخش است

رنجبر اقتصادی مقاومتی را نسخه شفا بخش اقتصادی داخلی دانست و افزود: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند، نتایج اقتصادی مقاومتی نباید در شعار باقی بماند و باید مردم اهداف آن را در عمل حس کنند.

 

وی به نقش دولت در راستای توجه به مولفه  های اقتصاد مقاومتی اشاره داشت و افزود:دولت خوشبختانه به خوبی پای کار آمده و امیدواریم با رایزنی های صورت گرفته و با توجه به اقدام و عمل مناسب در راستای تحقق بخشیدن به شعار سال گام های موثری برداشته شود.

 

بسیچ سازندگی با جدیت پای کار است

مسئول بسیج سازندگی کهگیلویه وبویراحمدبه ظرفیت های نهفته کهگیلویه بویراحمد در امر اقتصادی و صنعتی اشاره کرد و افزود:یکی از ماموریت های مهم سازمان بسیج سازندگی رفع مشکلات مردم درنقاط محروم از جمله آب، راه، اقتصاد معیشتی و درمان در مناطق محروم است که به صورت جدی ورود پیدا کرده است.

 

رنجبر به بحث عرصه جهاد اقتصادی و جنگ اقتصادی که دشمن بر علیه جمهوری اسلامی دارد، اشاره کرد و افزود: استان ما یکی از محروم ترین استانها در سطح کشور است که آبادانی و توسعه آن نیازمند همت همه مسئولان،جوانان و نخبگان دانشگاهی و غیردانشگاهی است و عزم ملی، مدیریت جهادی و روحیه بسیجی را می طلبد.

 

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم