تازه های سایت

پربازدیدها

3. فروردين 1395 - 12:16
کارشناس هواشناسی کهگیلویه وبویراحمدگفت: در چند روز گذشته با ورود سامانه بارشی بهاری به جو استان قلعه رئیسی با 17میلی متر باندگی در صدر باندگی اخیر استان قرار دارد.

به گزارش بویرخبر،ولی الله بهرمنده در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری به آخرین وضعیت جوی استان اشاره کرد و گفت: سامانه بارشی که از صبح روز دوشنبه وارد جو استان شده تا آخرین ساعات روز سه شنبه در جو استان خودنمایی خواهد بود.

 

وی ابراز کرد: طبق آخرین نقشه های هواشناسی این سامانه بارشی از آخرین ساعات نیمه شب سه شنبه از جو استان خارج خواهد شد.

 

قلعه رئیسی در صدر بارندگی دو روز اخیر

کارشناس هواشناسی کهگیلویه وبویراحمد به آخرین نتایج بارندگی این سامانه بارشی در جو استان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر قلعه رئیسی با 17میلی متر در صدر بارندگی اخیر استان قرار دارد.

 

بهرمنده به میزان بارندگی های دیگر شهرهای استان اشاره کرد و گفت: طبق آخرین گزارشات یاسوج با میزان بارش 12.5،سی سخت 16.6،دهدشت 10.5 دوگنبدان 3.2،لیکک4،چرام10،امزاده جعفر2.3،لنده9 و باشت7میلی متر باران باریده است.

 

ورود سامانه بارشی جدید از یکشنبه هفته آینده

وی از وروود یک سامانه بارشی جدید از اویل روز یکشنبه هفته آینده به جو استان خبر داد و گفت: با خروج این سامانه بارشی از نیمه شب سه شنبه از جو استان تا پایان هفته هوای صاف  برای استان پیش بینی می شود.

 

کارشناس هواشناسی کهگیلویه وبویراحمد بیان کرد: بر اساس آخرین نقشه های هواشناسی یک سامانه بارشزای دیگر از اویل روز یکشنبه هفته آینده به جو استان وارد خواهد شد که شاهد بارش های قابل توجهی از این سامانه خواهیم بود.

 

 

انتهای پیام/ر

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم