تازه های سایت

پربازدیدها

28. اسفند 1394 - 22:35
کارشناس هواشناسی کهگیلویه وبویراحمد گفت:با توجه به ورود یک سامانه پایدار بارش زا به جود استان احتمال بارش پراکنده همراه با رعد و برق طی روزهای اول سال جدید در جو استان گزارش شده است.

به گزارش بویرخبر،ولی بهره مند در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری به آخرین وضعیت جوی استان در چند روز آینده اشاره کرد و افزود:با توجه به ورود یک سامانه پایدار بارش زا به جود استان احتمال بارش پراکنده همراه با رعد و برق طی روزهای اول سال جدید در جو استان گزارش شده است.

 

وی ابراز کرد: این سامانه بارشی، سامانه ای بارش زا با رعد و برق شدید و رگبار پراکنده بوده که از شامگاه روز یکشنبه تا اواخر روز سه شنبه در جو استان پایدار خواهد بود.

 

کارشناس هواشناسی استان کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: این سامانه به مدت دو روز در جو استان پایدار است و اغلب بارش آن به صورت پراکنده و رعد و برق خواهد بود.

 

بهره مند به آب گرفتگی معابر و طغبان رودخانه طی این چند خبر داد و گفت: با توجه به فرا رسیدن تعطیلات نوروز و مسافرت های نوروزی، مسافران باید به تمامی وسایل اولیه مجهز باشند و از نزدیک شدن به مکانهایی مانند رودخانه ها پرهیز کنند.

 

وی ابراز کرد: پیش بینی می شود این سامانه بارشی تا دو روز بر جو استان دایر باشد و پیامد آن بارشهای باران و برف در ارتفاعات مناطق چند گانه استان باشد.

 

 کارشناس هواشناسی استان کهگیلویه وبویراحمد در ادامه ابراز امیداوری کرد که بر اساس نقشه های پیش بینی شده هواشناسی بارشهای خوبی از این سامانه بارشی در جو استان خواهد بارید.

 

بهرمند به آخرین وضعیت بارندگی در سالجاری نسبت به سال گذشته اشاره کرد و گفت:خوشبختانه میزان بارش در مناطق چندگانه استان نسبت به سال گذشته پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته که نوید بخش سالی پر بارش در استان است.

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم